Прем'єр-міністром Білорусії призначений М.Мясникович

Президент Білорусії Олександр Лукашенко призначив прем'єр-міністром країни Михайла Мясникович.

Президент Білорусії Олександр Лукашенко призначив прем'єр-міністром країни Михайла Мясникович. Про це повідомили в прес-службі глави білоруської держави.

Відзначимо, вчора уряд Білорусії, який очолював Сергій Сидорський, подав у відставку. Відповідно до ч.3 ст.106 Конституції республіки, Рада міністрів країни 27 грудня 2010 р. прийняла постанову про складання повноважень перед новообраним Президентом Білорусії.

Нагадаємо, за даними Центрвиборчкому Білорусії, за підсумками президентських виборів 19 грудня в Республіці Білорусь перемогу отримав діючий Президент Білорусі О.Лукашенко, який набрав 79,65% голосів виборців. Незважаючи на критичні оцінки ходу кампанії з боку верховного представника ЄС Кетрін Ештон, держсекретаря США Хілларі Клінтон, керівника МЗС Польщі Радослава Сікорського, представника ОБСЄ Герта Аренса, Центрвиборчком не висловив сумнівів у перемозі О.Лукашенко.

М.Мясникович народився в 1950 р., в 1972 р. закінчив Брестський інженерно-будівельний інститут, працював інженером, а потім головним інженером у різних організаціях Білорусії.

У 1983-1985 рр. М.Мясникович був заступником голови виконкому Мінського міської ради народних депутатів, в 1986-1990 рр. - міністром житлово-комунального господарства Білоруської РСР, в 1990-1991 рр. - заступником голови Ради міністрів Білорусії, головою Держкомітету УРСР з економіки та планування.

У 1991-1994 рр. працював першим заступником голови Ради міністрів Білорусії, в 1994-1995 рр. - заступником прем'єр-міністра країни. У 1995-2001 рр. М.Мясникович очолював адміністрацію Президента Білорусії, був помічником президента з особливих доручень. З жовтня 2001 р. - голова президії Національної академії наук Білорусії.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся