Прем'єр-міністр Чехії оголосив про розлучення з дружиною після 25 років шлюбу

Прем'єр-міністр Чехії Петр Нечас оголосив про розлучення зі своєю дружиною Радко. Подружжя прожило в шлюбі 25 років.

Прем'єр-міністр Чехії Петр Нечас оголосив про розлучення зі своєю дружиною Радко. Подружжя прожило в шлюбі 25 років, передає BBC.

"Ми чесно намагалися узгодити наші уявлення про сімейне життя. Поки ми не розуміємо, як вийти з ситуації, що склалася. Проте? Ми постараємося зберегти повагу один до одного і до наших дітей", - сказав Петро Нечас.

Про свій намір розлучитися чеський прем'єр натякнув ще в середині січня. Тоді він розповів, що вже протягом кількох місяців він не живе з дружиною.

Читайте також: Володимир Путін оголосив про розлучення із дружиною Людмилою (фото, відео)

У Петра і Радки Нечас четверо дітей, дві молодші дочки ще неповнолітні. За словами прем'єра, дівчинки залишаться з матір'ю, а він буде брати участь у їх вихованні.

Нагадаємо, що нещодавно стало відомо про майбутнє розлучення Президента РФ Володимира Путіна з його дружиною Людмилою. Російський лідер прожив зі своєю дружиною в шлюбі майже 30 років. Зі слів російського лідера, рішення про розлучення було прийнято спільно з дружиною. Путін вказав на те, що його робота пов'язана з абсолютною публічністю, і є люди, які з цим "абсолютно несумісні". Розлучення подружжя Путіних став першим випадком у новітній історії Росії, коли перша особа країни приймає рішення про розставання з дружиною.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся