RU

Пожежі в РФ: кількість жертв зростає

Автор: RBC.UA
Вогняна стихія забрала життя вже 48 росіян, повідомили в прес-службі МНС Росії.

Вогняна стихія забрала життя вже 48 росіян, повідомили в прес-службі МНС Росії, передає РБК.

За минулу добу при розборі раніше згорілих будинків виявлені тіла 8 загиблих - 3 в Московській області, 2 в Нижньогородській області та по одному у Воронезькій, Рязанській і Івановської областях.

При цьому рятувальники відзначають, що на кожун згашену в Росії пожежу доводиться мало не по дві нових. За минулу добу на території РФ було загашено 293 пожежі, а виникло 403.

"В даний час продовжують діяти 520 вогнищ на загальній площі 188,5 тис. га, з них локалізовано 310 вогнищ на загальній площі 78 тис. га. За добу згорілих будинків не було", - відрапортували в МНС.

Раніше голова МНС Сергій Шойгу заявив, що його відомство "готується до найгіршого".

"Таких температур в історії метеорології цих регіонів ніколи не було", - заявив головний російський рятувальник, відзначивши, що до кінця тижня в пожежонебезпечних регіонах очікується підвищення температури до +40. Незважаючи на те, що пожежники прикладають максимум зусиль, сподіватися залишається тільки на дощ.

Нагадаємо, всього з початку пожежонебезпечного періоду 2010 р. в Росії виникло майже 24 тис. природних пожеж (в аналогічному періоді 2009 р. - 19 тис.) на загальній площі 667 тис. 459 га (у минулому році - 964 тис. 522 га). При цьому, за словами рятувальників, 895 осередків пожеж - це торф'яні пожежі на загальній площі 1 тис. 173 га.