ua en ru

Пожежа в чилійській в'язниці: десятки загиблих

15:57 08.12.2010 Ср
1 мин
Як повідомила чилійська влада, в столичній в'язниці Сан-Мігель при пожежі загинули щонайменше 83 в'язні. Майже всі вони задихнулися.

Як повідомила чилійська влада, в столичній в'язниці Сан-Мігель при пожежі загинули щонайменше 83 в'язні. Майже всі вони задихнулися, передає ВВС.

Місцеві засоби масової інформації повідомляють, що сотні ув'язнених були евакуйовані, але, щонайменше, 19 з них отримали серйозні опіки.

Займання сталося о 5 ранку за місцевим часом, імовірно, в ході з'ясування відносин між ворогуючими угрупованнями, коли ув'язнені підпалили матраци.

Газета La Tercera повідомила, що охоронці спочатку не допускали до в'язниці пожежників.

На телевізійних кадрах з Сантьяго було видно, що з будівлі йшов дим, а кілька в'язнів махали з загратованих вікон руками.

Міністр охорони здоров'я Чилі Хайме Маньяліч сказав, що жоден нещасний випадок за всю історію національної тюремної служби не забирав так багато життів.

Пожежу вдалося локалізувати. У в'язниці збираються родичі ув'язнених.

За деякими даними, всередині перебувало 1900 ув'язнених, тоді як місткість Сан-Мігель - всього 900 чоловік.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: