ru ua

Пожежа на Вуглегірській ТЕС: одна людина загинула, ще троє постраждали

Автор: RBC.UA
В результаті пожежі на Вуглегірської ТЕС одна людина загинула і троє постраждали, повідомляє прес-служба ДержНС.

В результаті пожежі на Вуглегірської ТЕС одна людина загинула і троє постраждали, повідомляє прес-служба ДержНС.

Нагадаємо, сьогодні в м. Світлодарську Донецької області виникла пожежа на одній з найбільших теплоелектростанцій (ТЕС) - Вуглегірської ТЕС. На станції горів другий блок. Займання почалося на обладнанні, яке перетирає вугілля на пил. Потім вогонь поширився на покрівлю будинку. Загальна площа займання становила 1500 кв. м. Очевидці повідомляють, що в результаті пожежі станції нанесені серйозні руйнування, в місті не працює мобільний зв'язок.

Читайте також: На Вуглегірській ТЕС виникла пожежа, евакуйовані 10 людей (відео)

За словами губернатора Донецької області, екологічної загрози внаслідок пожежі на Вуглегірській ТЕС для жителів довколишніх населених пунктів і регіону в цілому немає.

"Ситуація під контролем і вже завтра засідатиме штаб з відновлення станції", - сказав Шишацький.

Відзначимо, в даний момент пожежа на Вуглегірській ТЕС локалізована. Роботи з гасіння тривають. В цілому пожежею охоплено 1,5 тис. кв. м покрівлі будівлі. Під час пожежі евакуйовано 400 працівників станції.

Вуглегірська теплова електростанція - найпотужніша електростанція державної компанії "Центренерго" і перший за величиною енергогенеруючий об'єкт на території Донецької області. Вуглегірська ТЕС забезпечує електричною енергією найбільш промислово розвинені північно-східні регіони країни. Проектна потужність Вуглегірської ТЕС становить 3600 МВт. Крім неї, на території області розташовані Старобешівська ТЕС (1575 МВт), Слов'янська ТЕС (880 Мвт), Курахівська ТЕС (1460 МВт), Зуївська ТЕС (1200 МВт), Краматорська ТЕЦ (150 МВт).