ru ua

Пожежа на виборчій дільниці в Тернопільській обл.: бюлетені та камери спостереження евакуйовані

Автор: RBC.UA
У сільському клубі в с. Пеньківці Підволочиського району Тернопільської обл. на виборчій дільниці № 610720 виборчого округу №164 увечері 26 вересня сталася пожежа. Про це повідомляє прес-служба МНС.

У сільському клубі в с. Пеньківці Підволочиського району Тернопільської обл. на виборчій дільниці № 610720 виборчого округу №164 увечері 26 вересня сталася пожежа. Про це повідомляє прес-служба МНС.

Пожежа виникла в приміщенні глядацької зали сільського клубу на площі 3 кв. м, пожежею частково пошкоджено перекриття будівлі. В результаті пожежі загибелі та травмування людей не було. Матеріальний збиток встановлюється. 26 жовтня в 22:04 пожежу локалізовано, о 22:22 - ліквідовано.

Ймовірна причина виникнення пожежі - порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні пічного опалення.

"Рятувальним підрозділом врятовано будівлю, всього матеріальних цінностей орієнтовно на 75 тис. грн. Виборчі бюлетені і камери спостереження евакуйовані без пошкоджень і перебувають під охороною співробітників міліції", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: МНС перейшло на посилений режим роботи у зв'язку з виборами

У МНС підкреслили, що виборчу дільницю не переноситься і буде працювати в день виборів 28 жовтня.

Нагадаємо, 5 жовтня ц.р. в Луганській області під час пожежі в багатоквартирному будинку загинула жінка, 11 осіб були евакуйовані. До ліквідації пожежі залучалися 20 рятувальників, 2 пожежні автоцистерни та автодрабина.

Читайте також: Вибух в Одесі: міліція встановлює обставини детонації гранати у квартирі житлового будинку (фото)

У той же день в Києві в будівлі Національного будинку органної і камерної музики Міністерства культури України на вул. Велика Васильківська, 75, сталася пожежа. Як повідомлялося, горіли вхідні двері. На місце пожежі прибули пожежно-рятувальні підрозділи, які ліквідували загоряння, уникнувши розповсюдження вогню на будівлю. Жертв і постраждалих немає.