Споживчі ціни в США у вересні 2011 р. підвищилися на 0,3%

Споживчі ціни в США (індекс CPI) у вересні 2011 р. порівняно з попереднім місяцем підвищилися на 0,3%. Такі дані оприлюднило сьогодні Міністерство праці США.

Споживчі ціни в США (індекс CPI) у вересні 2011 р. порівняно з попереднім місяцем підвищилися на 0,3%. Такі дані оприлюднило сьогодні Міністерство праці США. Аналітики прогнозували таке ж зростання показника.

За винятком цін на продукти харчування і енергоносії, споживчі ціни у вересні 2011 р. в США зросли на 0,1% в місячному обчисленні. У серпні ц.р. цей показник у порівнянні з попереднім місяцем підвищився на 0,2%.

Зазначимо, споживчі ціни в США в червні 2011 р. знизилися на 0,2% в порівнянні з травнем, в липні виросли на 0,5% порівняно з попереднім місяцем - це максимальний стрибок за 4 місяці, в серпні, за уточненими даними, споживчі ціни зросли на 0,4% (як і повідомлялося раніше).

У минулому році споживчі ціни в США виросли на незкориговані 3,8%.

Індекс споживчих цін (індекс інфляції) - один з видів індексів цін, створений для виміру середнього рівня цін на товари та послуги (споживчої корзини) за певний період в економіці. Це основний інструмент для розрахунку інфляції в США. Вважається кращим показником вартості життя. Індекс споживчих цін розраховується як частка суми цін поточного року на випуск базового року на суму відповідного рівня цін і випуску базисного року. Вся дріб потім множиться на 100%.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся