Надійшли до продажу нові Chromebook і Chromebox (фото, відео)

Через рік після анонсування південнокорейська компанія Samsung Electronics оголосила про вихід нового ноутбука Chromebook і настільного комп'ютера Chromebox. Повідомлення про це з'явилося на офіційному блозі компанії Google.

Через рік після анонсування південнокорейська компанія Samsung Electronics оголосила про вихід нового ноутбука Chromebook і настільного комп'ютера Chromebox. Повідомлення про це з'явилося на офіційному блозі компанії Google.

Обидва пристрої працюють на базі операційної системи Chrome OS дев'ятнадцятої версії. Chromebox - це невеликий стаціонарний комп'ютер з 4 Гб оперативної пам'яті, його вартість - від 329 дол Chromebook - портативний комп'ютер вагою в 1,36 кг і часом роботи батареї до 8 годин, вартість - від 299 дол.

Перші враження власників нових гаджетів змішані і в основному сконцентровані на питанні "чи можна жити, обходячись одним браузером?". Пишуть, що жити чисто теоретично можна і оновлення Chrome OS значно цьому сприяє. "На практиці ж додатків занадто мало", до того ж інтерфейс не позбавлений недоліків ", - відзначає один з покупців.

Водночас в Google успіхами Chrome OS цілком задоволені. Співзасновник Google Сергій Брін зазначає, що Chromebook являють собою "нову модель вичислення". "Chromebook являє собою нову модель обчислень, яка, як мені здається, була недоступна ще кілька років тому", - зазначив Брін. "В остаточному підсумку, зараз найцінніший ресурс - це користувальницьке час. Думаю, що складність управління сучасних комп'ютерів здатна з'їсти значну частину часу. Це збиткова модель і Chromebook від неї позбавлені, вони працюють так, як повинні були б працювати багато інших продуктів".

Відзначимо, що недавно в Лондоні компанія Samsung представила новий смартфон Galaxy III.

Samsung Electronics - флагман промисловості Південної Кореї. Компанія займає перше місце на світовому ринку РК-дисплеїв і мікрочіпів Dram і Nand. Корпорація також виробляє мобільні телефони. Чистий прибуток компанії в I кварталі 2012 р. збільшився на 81,3% в порівнянні з аналогічним періодом 2011 р. і склав 5,05 трлн вон (4,44 млрд дол), проти 2,78 трлн вон (2 ,45 млрд дол) роком раніше. 

Google - американська інтернет-компанія, якій належить однойменна пошукова система. Google також підтримує і розробляє ряд інтернет-сервісів і продуктів. Система Google управляє більш ніж 1 млн серверів у центрах обробки даних по всьому світу і щодня обробляє понад 1 млрд пошукових запитів. Штаб-квартира корпорації розташована в г.Маунтін-В'ю (штат Каліфорнія, США). Чистий прибуток Google Inc. в I кварталі 2012 р. виріс на 60,6% в порівнянні з показником аналогічного періоду минулого року і склав 2,89 млрд дол.. У I кварталі 2011 р. чистий прибуток компанії становив 1,8 млрд дол.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся