ru ua

Попов призначив Берегового главою "Київавтодору"

Автор: RBC.UA
Генеральним директором комунальної корпорації "Київавтодор" призначений Петро Береговий. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Генеральним директором комунальної корпорації "Київавтодор" призначений Петро Береговий. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Зазначимо, що у повідомленні КМДА сказано, що Береговий призначений "розпорядженням Київського міського голови". При цьому вже більше року столиця живе без мера, а Олександр Попов (на фото), який, очевидно, підписав розпорядження, столичним мером не є, залишаючись призначеним Президентом головою КМДА.

Берегової народився 26 червня 1964 року в с. Мотовилівка Фастівського району Київської області. У 1983 році закінчив Республіканський автотранспортний технікум за фахом технік-механик по ремонту автомобілів. В 2003 році отримав освіту економіста в Національному транспортному університеті.

Читайте також: Голубченко призначений в.о. першого заступника голови КМДА

З 1983 по 1985 р. проходив службу в армії. З 1985 р. і до теперішнього часу працював у системі комунальної корпорації "Київавтодор", де пройшов шлях від водія до начальника комунального підприємства "Дорожньо-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних доріг і споруд на них Дарницького району м. Києва", яке очолював з 2004 року.

Нагадаємо, попередній голова "Київатодору" Георгій Глинський був відправлений Поповим у відставку 26 березня на хвилі тотального невдоволення киян діями столичної влади щодо усунення наслідків снігопаду. Реакцію міської влади кияни називають недостатньою і запізнілою.

Сьогодні в Києві день кадрових призначень. Спочатку Попов оголосив, що першим заступником голови КМДА тимчасово призначений Анатолій Голубченко. Він змінив на посаді Олександра Мазурчака, який пішов у відставку.

Потім Президент України Віктор Янукович своїм указом призначив Максима Луцького головою Солом'янської районної державної адміністрації Києва, Юрія Курінного - головою Голосіївської районної державної адміністрації, а Юрія Бондаря - головою Святошинської районної державної адміністрації.

Читайте також: Янукович призначив Луцького, Курінного і Бондаря головами РДА в Києві

Залишаються вакантними крісла начальника МУ з питань надзвичайних ситуацій, а також глав Подільської і Дніпровської РДА.

Слід додати, що Береговому в "Київавтодорі" дісталася не краща спадщина. Столичні дороги на початку весни перетворилися в "бездоріжжя". КМДА звинувачує у всьому старі технології і сувору зиму.