Польща скасувала плату за оформлення в'їзних віз для громадян Білорусії

Починаючи з наступного тижня, Польща не буде стягувати плату за видачу в'їзних віз громадянам Білорусії.

Починаючи з наступного тижня, Польща не буде стягувати плату за видачу в'їзних віз громадянам Білорусії, передає радіостанція "Голос Америки".

У середу Міністерство закордонних справ Польщі охарактеризувало це рішення як "вираз солідарності з народом Білорусії" та учасниками рухів на захист демократії, які виявили активність під час президентських виборів.

В опублікованій в середу заяві польський МЗС вказав, що залишає за собою право не допускати на територію Польщі офіційних осіб Білорусії, "відповідальних за організацію недавньої хвилі репресій проти цивільного суспільства".

Нагадаємо, Польща і цілий ряд інших західних країн піддали критиці уряд Президента Білорусії Олександра Лукашенка за репресії відносно прихильників опозиції і журналістів після виборів.

Близько 600 осіб, у тому числі кілька кандидатів у президенти від опозиції, а також близько 20 журналістів були заарештовані в результаті розгону ОМОНом демонстрації протесту проти переобрання О.Лукашенко.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся