Польща - Україна: Стенограма онлайн трансляції матчу

Завдяки неймовірній реалізації своїх моментів в першому таймі, українці виграли складний і важливий матч у Варшаві. Перемога 3:1 повернула українцям надію.

22 березня, 21:45
Варшава, "Народовий"
Польща - Україна, 1:3
Гол:
Піщек, 18 - Ярмоленко, 2, Гусєв, 7, Зозуля, 45
Польща: Боруц, Піщек, Глік, Василевськи, Беніш, Криховяк, Лукашик, Майевски, Блащиковські, Рибус, Левандовскі
Україна: Пятов, Федецький, Кучер, Хачеріді, Шевчук, Степаненко, Ротань, Гусєв, Гармаш, Ярмоленко, Зозуля

Неймовірно, але факт. Нам потрібна була ця перемога, та ми її домоглися.

Польща - Україна: Стенограма онлайн трансляції матчу90+2 хв. Роман Безус змінює Гармаша.

90 хв. Левандовскі нагадав про себе. З лівого краю штрафного сильно пробив форвард "Боруссії". Але м'яч пройшов поряд зі штангою.

Польща - Україна: Стенограма онлайн трансляції матчу87 хв. Тимощук, на думку судді, жорстко сфолив на Блащиковські.

86 хв. Таке відчуття, що поляки "опустили руки". Нічого у них не виходить. Йдуть в атаку, але якось беззубо.

82 хв. Ярмоленко пробив з району 11-метрової позначки. М'яч відлетів від ніг захисників на Гусєва, який з декількох метрів спробував пробити у падінні. Але м'яч пройшов значно вище воріт.

79 хв. Знову момент у Ротаня! Наші вийшли в контратаку, яка завершилася тим, що Ярмоленко виявився з м'ячем на вході в штрафну і віддав пас на хід Ротаню. Руслан пробив, але Боруц знову впорався з його ударом.

75 хв. Ротань знову зважився на удар здалеку. Поляки спробували вибити м'яч зі своєї штрафної, але зробили це невдало, оскільки, м'яч опинився на нозі дніпропетровця. Ротань хльостко пробив, але Боруц зміг зреагувати.

72 хв. Криховняк і Ротань дуже жорстко зіткнулися головами на підступах до української штрафної. Руслан матч продовжить, але те, що йому було боляче - безперечно.

68 хв. На диво спокійно виглядає збірна України. Не засиджуються на своїй половині поля. Яскраво ходить в атаку. Не виходить завершити кожну атаку ударом, але те, що наші не закрилися говорить багато про що.

64 хв. Гусєв пробив головою після подачі з лівого флангу. Тепер настав час показати себе Боруцу, який з-під поперечини витягнув м'яч.

62 хв. Блащиковські по центру воріт знайшов "коридор" між українськими захисниками і вивів Обраньяка один на один. Гравець "Бордо" сильно пробив, але неймовірну реакцію показав Пятов, який відбив удар.

Польща - Україна: Стенограма онлайн трансляції матчу60 хв. Замість Степаненко вийшов Тимощук.

Польща - Україна: Стенограма онлайн трансляції матчу59 хв. Лукашик пішов з поля. Замість нього вийшов Обраньяк.

58 хв. Гусєв повинен був забивати. Повинен! Але не зміг. Ротань перехопив м'яч за межами штрафного і віддав в штрафну на Ярмоленко. Андрій в дотик переправив м'яч в центр на Гусєва, який красиво зльоту пробив вище воріт.

56 хв. Ярмоленко скинув під удар Ротаню. Капітан нашої команди непогано низом пробив в дальній кут з-за штрафної. Трохи неточно.

54 хв. Результат змушує польських гравців йти вперед. Але в діях суперника з'явилася нервозність. Через це, їх атаки абсолютно безхребетні. А українці, навпаки, заспокоїлися і впевнено захищаються.

50 хв. Маєвський закинув м'яч в штрафну українців. М'яч опинився в ногах Левандовскі, який знаходився в декількох метрах від воріт. Але суддя, на наше щастя, свиснув офсайд.

46 хв. Нічого собі початок. Боруц дуже невдало викинув м'яч рукою. Прямо на ногу Ярмоленко. Польському кіперу дуже пощастило, що Андрій не влучив по порожніх воротах.

Польща - Україна: Стенограма онлайн трансляції матчу46 хв. Перша заміна у матчі. У поляків вийшов Кошецки замість Рибуса.

Другий тайм почався у Варшаві. Давай, Україно!

Перерва в цьому шаленому матчі!

Польща - Україна: Стенограма онлайн трансляції матчу45+1 хв. Степаненко в'їхав двома ногами у суперника.

Польща - Україна: Стенограма онлайн трансляції матчу45 хв. ЗОЗУЛЯЯЯЯ!!!! Гусєв подав в штрафну на Ярмоленко, Андрій скинув головою в центр на Зозулю, який в падінні сильно пробив у ближній кут воріт.

Польща - Україна: Стенограма онлайн трансляції матчу44 хв. Перший "гірчичник" для поляків. Відзначився Лукашик.

41 хв. Багато фолять українці. Або суддя ведеться на падіння поляків. Часто виникають питання про те або інше рішення судді.

37 хв. Дуже небезпечні біля наших воріт стандарти. Практично кожна подача в штрафну Пятова закінчується ударом головою когось з гравців суперників.

Польща - Україна: Стенограма онлайн трансляції матчу33 хв. Гармаш звалив в центрі поля Левандовскі.

30 хв. Прощає нас суперник. При подачі кутового, Пятов вийшов з воріт і махнув рукою мимо м'яча. Після стрибків по штрафному українців, м'яч опинився у Рибуса, який, на наше щастя, пробив вище воріт.

26 хв. Українці зараз навіть повноцінно вийти зі своєї половини поля не виходить. Суперник включив дуже жорсткий пресинг, з під якої вийти дуже складно.

22 хв. Відчули "смак крові" поляки. Продовжують нагнітати обстановку біля штрафної українців.

Польща - Україна: Стенограма онлайн трансляції матчу18 хв. А тепер забивають поляки. Блащиковські з правого флангу прострілив у центр штрафної, звідки Піщек в дотик відправив м'яч у дальній від Пятова кут.

Польща - Україна: Стенограма онлайн трансляції матчу16 хв. Жовта картка показана Ротаню за фол в центрі поля.

15 хв. Ось і перший момент біля наших воріт. Після подачі зі штрафного м'яч ліг на ногу Блащиковські, що зльоту пробив прямо в Пятова.

11 хв. Схоже, що гра поляків розвалилася. Вся небезпека виходить тільки від індивідуальних дій. То Блащиковські пройде захисників. То Левандовскі запрацює штрафний.

Польща - Україна: Стенограма онлайн трансляції матчу7 хв. Це щось неймовірне! Зозуля грудьми скинув м'яч під удар Гусєва, який точно пробив в лівий кут з лінії штрафної.

6 хв. Поляки трохи в шоці від такого початку. Не в'яжеться у них попереду гра. А наші, як тільки з'являється можливість, йдуть вперед.

Польща - Україна: Стенограма онлайн трансляції матчу2 хв. ГООООЛ!!! Ярмоленко! Забиває просто фантастичний м'яч! З лівого флангу увійшов до штрафної гравець "Динамо", обійшов захисника і пробив з лівої в дальній кут!

Прозвучали гімни обох країн. Вперед, хлоп'ята!

Ну що, ви готові підтримувати нашу команду? Сьогодні їй знадобиться абсолютно будь-яка підтримка. Будемо сподіватися, що ті, кого вибрав Фоменко, покажуть свій максимум або навіть більше, і поїдуть з Польщі з перемогою.

Добрий вечір, друзі. Ми починаємо онлайн трансляцію дуже важливого для нашої команди матчу з поляками.