Погода на завтра: У Києві прогнозується плюсова температура

У Києві завтра прогнозується плюсова температура. За даними Гідрометцентру, 26 грудня в столиці денна температура підніметься до 1 ... 3 градусів тепла. Вночі буде 0 ... -2 градуси.

У Києві завтра прогнозується плюсова температура. За даними Гідрометцентру, 26 грудня в столиці денна температура підніметься до 1 ... 3 градусів тепла. Вночі буде 0 ... -2 градуси.

Значне потепління прогнозується на всій території України. Так, у західних областях денна температура підніметься в середньому до 3 ... 5 тепла. У Луцьку, Рівному та Львові потеплішає до 7 градусів, а в Івано-Франківську - до 8 градусів вище нуля. Практично у всіх західних областях пройдуть опади у вигляді дощу та мокрого снігу.

На сході України потепління буде не таким значним - до 3 градусів вище нуля. Також пройде дощ з мокрим снігом.

На півдні країни 5 ... 9 тепла, в Криму 11 ... 13 градусів вище нуля. Погода буде сонячна, опадів не очікується.

Прогноз погоди на сьогодні: в Україні очікується різке потепління до +9 (відео)

У північних областях завтра вдень від 1 до 4 тепла, опадів не очікується.

У центральних областях також без опадів, денна температура очікується в межах 1 ... 4 градусів вище нуля.

Нагадаємо, що за даними Гідрометцентру, потепління на всій території України буде спостерігатися до кінця року. З 26 грудня вся територія України буде в зоні дії теплого повітря, температура становитиме вночі близько 0, вдень від +6 до +7. На півдні та в Криму - від +4 до +12.

Читайте також: У Києві від початку снігопадів вивезено 90 тис. т снігу

Процес потепління в Україні призведе до загрози масштабного явища падіння снігу та льоду з дахів, зазначав директор Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда. Також він зазначив, що крига на річках стане тонше, і це буде створювати небезпечні умови для рибалок. Як повідомлялося, згідно з прогнозом Гідрометцентру, новий 2013 жителі України зустрінуть зі снігом, погодою без опадів і температурним режимом від -6 до 0 градусів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Теги: Київ
On Top