ru ua

Погода на сьогодні: В Україні мокрий сніг з дощем, температура до +25 градусів

Автор: RBC.UA
В Україні сьогодні в західних, центральних і північних областях буде спостерігатися мокрий сніг з дощем, на решті території - хмарна погода без опадів, температура від +3 до +25.

В Україні сьогодні в західних, центральних і північних областях буде спостерігатися мокрий сніг з дощем, на решті території - хмарна погода без опадів, температура від +3 до +25. Про це повідомляє Гідрометцентр при ДержНС України.

У східному регіоні температура буде від +11 до +16, у центральному - від +5 до +16, у південному - від +16 до +25, у західному - від +3 до +13, у північному - від +3 до + 7.

Погода на вихідні: В Україні потеплішає, в Києві пройде сніг з дощем

У Києві дощ, температура вночі від 0 до +2, вдень від +5 до +7.

Згідно з прогнозом Гідрометцентру, потепління прийде на початку квітня. Однак підвищення градусів не настільки безневинно, наскільки може здатися. Україні зараз загрожує паводок, про чиїх масштабах висловлюються різні припущення. У Києві заявляють про можливість підтоплення деяких територій, оприлюднені карти зон можливих підтоплень і т.д. При цьому метеорологи підкреслюють, що житловим масивам, промисловим об'єктам в Києві затоплення або якісь негативні наслідки при проходженні максимальних рівнів водопілля не загрожують. У Києві під час танення снігу можливі локальні підтоплення Подолу, Оболоні і Поштовій площі.