ua en ru

Під Алчевськом сталася аварія на газопроводі

18:44 08.11.2009 Вс
2 мин
У Луганській області через розгерметизацію газопроводу Зоринівка-Алчевськ від газопостачання відключено більш ніж 1,5 тис. абонентів, передає "5 канал". Причини розгерметизації встановлюються, ведуться ремонтні роботи, до сьогоднішнього вечора газопостачання обіцяють відновити.

У Луганській області через розгерметизацію газопроводу Зоринівка-Алчевськ від газопостачання відключено більш ніж 1,5 тис. абонентів, передає "5 канал". Причини розгерметизації встановлюються, ведуться ремонтні роботи, до сьогоднішнього вечора газопостачання обіцяють відновити.

Ремонтні роботи почалися сьогодні в 07.00.

Нагадаємо, подібні випадки не є рідкістю. Так, у вересні минулого року поблизу міста Горськ в Луганській області стався прорив магістрального водопроводу. У результаті тимчасово було припинено водопостачання міст Алчевськ і Зоринськ і частково обмежено водопостачання міст Артемовськ, Брянка і Первомайськ. Ремонтні роботи завершені були протягом декількох днів, а централізоване водопостачання міст відновлене.

А в період новорічних свят в січні 2008 р. в Луганській області недалеко від с. Селезнівка Перевальського району на магістральному водопроводі "Алчевськ - Петровське" вийшов з ладу пристрій для стравлювання повітря, внаслідок чого тимчасово було обмежено водопостачання в м. Антрацит та м. Красний Луч.

У той же період в результаті аварійних ситуацій без опалювання тимчасово залишалися такі міста Луганської обл. як Свердловськ, Алчевськ, Красний Луч, Брянка.

У січні 2006 р. 120-тисячне місто Алчевськ через аварію також залишилося без тепла. Тоді ремонтні роботи тривали близько місяця. На цю мету з резервного фонду уряду було виділено близько 23 млн грн.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: