Під будівлею Кабміну протестують проти скасування пільг близько 500 осіб

Під будівлею Кабінету міністрів Україні, де сьогодні пройде розширене засідання уряду за участю Президента України Віктора Януковича, протестують близько 500 чоловік, передає кореспондент РБК-України.

Під будівлею Кабінету міністрів Україні, де сьогодні пройде розширене засідання уряду за участю Президента України Віктора Януковича, протестують близько 500 чоловік, передає кореспондент РБК-України.

Люди виступають проти скасування пільг ветеранам та ліквідаторам аварії на ЧАЕС.

Зіткнень немає. Будівля охороняється в посиленому режимі, у Маріїнському парку стоять понад десять автобусів з правоохоронними органами.

Нагадаємо, напередодні, 1 листопада, афганці та чорнобильці пікетували під будівлею Верховної Ради України.

Раніше, 20 вересня, під будівлею Верховної Ради також проходив мітинг проти скасування соціальних пільг за участю 2 тис. осіб

Тоді під стінами парламенту перед ранковим засіданням зібралося близько 2 тис. представників громадських організацій та об'єднань ветеранів війни, учасників бойових дій в Афганістані, ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.

Мітингувальники вимагали від Верховної Ради не голосувати в цілому за закон № 9127, що скасовує пільги для 16 категорій громадян.

В ході мітингу сталися зіткнення між міліцією і мітингуючими. Учасники акцій протесту розбили скляні вставки в дверях на вході до парламенту.

Представник мітингуючих, учасник військових подій в Афганістані, запевнив, що за підсумками бесіди з керівництвом ВР, була досягнута домовленість, відповідно до якої на цьому пленарному тижні в другому читанні закон № 9127 розглядатися не буде, а заздалегідь буде ретельно доопрацьований.

Представник мітингуючих зачитав заяву, в якій говориться, що в разі, якщо парламентарі не прислухаються до думки мітингуючих, вони влаштують безстрокову акцію протесту з вимогою "розганяти парламент, що діє".

Зазначимо, вже 21 вересня, як заявив нардеп від Партії реогіонов, член робочої групи Ярослав Сухий, робоча група народних депутатів, членів Кабміну і протестуючих проти скасування соціальних пільг погодила пункт про збереження всіх існуючих пільг для міліції.

"Ми домовилися про перший пункт проекту закону. Він стосується міліції. І претензій ніяких немає. Усі комунальні пільги залишаються, як і пільги на проїзд і всі інші існуючі для цієї категорії", - сказав Сухий.

Сухий також запевнив, що засідання робочої групи будуть проходити в щоденному форматі, і потім робоча група проводитиме засідання щодо пільг ветеранам війни, афганцям і ліквідаторам аварії на ЧАЕС.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top