Під Андріївською церквою стався зсув грунту (фото)

У Києві вночі в п'ятницю, 29 червня, під Андріївською церквою стався зсув грунту. Оглядовий майданчик з боку Дніпра "повис в повітрі", але для туристів двері церкви відчинені, а місце обвалу замасковано спеціальною сіткою.

У Києві вночі в п'ятницю, 29 червня, під Андріївською церквою стався зсув грунту. Про це повідомляє ТСН.

Оглядовий майданчик з боку Дніпра "повис в повітрі", але для туристів двері церкви відчинені, а місце обвалу замасковано спеціальною сіткою.

Землею, що обвалилася з пагорба, завалило весь тротуар на малій алеї художників - бічному провулку Андріївського узвозу. За словами художників, грунт "поплив" після того, як звідси прибрали дерева, які корінням утримували землю.

У заповіднику Софія Київська, до якого належить Андріївська церква, заявили, що про проблему біля храму знають, але як мінімум до понеділка починати роботи по зміцненню пагорба ніхто не буде. В КМДА коментарів з цього приводу поки що не дають.

Нагадаємо, сам Андріївський узвіз був відкритий після реставрації в рамках святкування Дня Києва 3 червня ц.р., однак 14 червня Київська міська державна адміністрація розпорядилася продовжити терміни його реконструкції до 1 жовтня 2012 р.

Реконструкція Андріївського узвозу відбувається в рамках реалізації програми "Старий Київ", що спрямована на збереження та охорону історичної спадщини міста, цінної її частини, яка розташована в центрі Києва.

Нагадаємо на вже виконані роботи на Андріївському узвозі КМДА витратила 45 млн грн. "За проектом, реконструкція повинна була тривати 13 місяців. У нас такого часу не було, тому роботи ми виконали швидше ... На вже виконані роботи було витрачено 45 млн грн", - заявив Попов. На Андріївському узвозі, крім іншого, зміцнили фундаменти будинків, реконструювали бруківку, створили каналізацію стічних вод. 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся