Платити за паркування з 1 квітня слід тільки за допомогою паркоматів

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України нагадує, що з 1 квітня 2012 р. оплачувати послуги паркування слід виключно тільки за допомогою паркувальних талонів, а також на майданчиках, обладнаних технічними засобами (паркоматами і терміналами).

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України нагадує, що з 1 квітня 2012 р. оплачувати послуги паркування слід виключно тільки за допомогою паркувальних талонів, а також на майданчиках, обладнаних технічними засобами (паркоматами і терміналами).

 "Відкладати установки паркоматів і автоматичних в'їздних-виїзних терміналів не парковках недоцільно .... Для запобігання розрахунку за парковку готівкою, в правил паркування транспортних засобів внесено зміни, згідно яким з 1 квітня цього року продавати паркувальні талони буде дозволений тільки шляхом безготівкової форми розрахунків. Це буде сприяти детінізації, зробить приховування частини коштів, отриманих паркувальниками готівкою", - говориться в повідомленні Мінрегона.

Крім того, Мінрегіон вніс до Верховної Ради України (ВР) законопроект, який передбачає штрафи за несплату парковки громадянином, за неналежне обладнання майданчика для паркування оператором, за протиправне паркування на місцях, призначених для паркування інвалідів а також встановлює механізм контролю за дотриманням цих правил.

Сьогодні також начальник головного управління транспорту та зв'язку КМДА Євген Водовозов повідомив, що у Києві на інвестиційний форум винесено проект сучасних систем оплати та контролю за парковками вартістю 3,16 млн євро.

"Сума інвестицій 3,16 млн євро. Близько 170 паркувальних майданчиків будуть обслуговуватися - це близько 5 тис. машиномісць. Це ми говоримо про інвестиції в установку сучасних систем оплати та контролю за парковками в Києві", - сказав Водовозов під час презентації даного проекту, передає кореспондент РБК-Україна.

У свою чергу, як повідомив голова КМДА Олександр Попов, у Києві, згідно з концепцією, що готується, муніципальна міліція контролюватиме дотримання правил паркування. Попов зазначив, що залучення іноземних інвесторів до будівництва платних парковок в Києві посприяє ухваленню парламентом законопроекту, який вже зареєстрований у Верховній Раді, про посилення контролю і адміністративної відповідальності за недотримання правил паркування.

"У нас сьогодні підготовлені пропозиції, і вони розглядаються у Верховній Раді... щодо посиленню контролю і адміністративної відповідальності за порушення правил паркування. Я думаю, що це істотно, щоб підсилити відповідальність водіїв", - сказав Попов.

За його словами, вже ухвалено рішення уряду про терміни установки паркоматів у столиці, які також будуть встановлені і в інших містах України.

На сьогодні, за орієнтовною оцінкою Міністерства, для обладнання усіх існуючих відведених майданчиків для платного паркування в Україні необхідно встановити біля 3,5 тисяч паркоматів, а враховуючи необхідність у забезпеченні Києва, Севастополя, Сімферополя та усіх обласних міст країни близько 900 тисячами машиномісць загальна потреба у паркоматах становитиме біля 7 тис. одиниць.

Нагадаємо, уряд України переніс строки обладнання паркувальними автоматами відведених для платної парковки майданчиків з 1 січня 2012 року на 1 квітня цього ж року.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top