Перший Президент США Д.Вашингтон не повернув книги до бібліотеки

Бібліотекарі самої старої бібліотеки в Нью-Йорку виявили, що перший Президент США Джордж Вашингтон узяв дві книги і так і не повернув.

Бібліотекарі самої старої бібліотеки в Нью-Йорку виявили, що перший Президент США Джордж Вашингтон узяв дві книги і так і не повернув, передає ВВС.

Батько-засновник Сполучених Штатів повинен був повернути книги в Бібліотеку Нью-Йоркського суспільства ще 2 листопада 1789 р. Це не відповідає репутації бездоганно чесної людини, з якою Д.Вашингтон увійшов в історію.

З поправкою на інфляцію штраф за прострочення повернення міг би скласти 300 тис. дол. Проте в бібліотеці заявили, що не будуть вимагати штраф і просять просто повернути книги.

Відзначимо, за даними бібліотекарів, 5 жовтня 1789 р. Д.Вашингтон прийшов у єдину в ті часи бібліотеку на Манхеттені і взяв два томи: трактат про міжнародні відносини "Право націй" і збірник протоколів дебатів в британській палаті громад. Сам він розписуватися у формулярі не став, але його помічник написав "президент".

Бібліотека Нью-йоркського товариства була заснована ще в 1754 р. групою мешканців міста, котрі вважали, що Нью-Йорку необхідна публічна бібліотека. В даний час бібліотека розташована на Верхньому Вестсайді, а в XVIII столітті розташовувалась набагато південніше - в районі Уолл-стріт.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся