Перший матч фінальної серії Кубка Стенлі тривав п'ять годин (відео)

Хокеїсти "Чикаго" виграли перший матч фінальної серії Кубка Стенлі у "Бостона" за 5 годин брудного часу.

Рубка почалася в Чикаго в три години ранку за київським часом, а завершилася після восьмої. При цьому господарі майданчика програвали по ходу матчу з рахунком 0:2 - дубль оформив Лучич, однак основний час гри завершився при нічийному рахунку 3:3.

В результаті командам довелося відіграти три додаткових овертайми, а вирішальну шайбу закинув канадський нападник Ендрю Шоу.

"Це нам і треба було зробити - запхати шайбу у ворота, - заявив після матчу Шоу. - Неймовірно! Всі хлопці заслужили перемоги! Ми провели справжній бій".

Перший матч фіналу Кубка Стенлі "Чикаго" - "Бостон" став п'ятим у списку самих довгих фінальних матчів за всю історію турніру. Тривалість гри, яка закінчилася в третьому овертаймі, склала 112 хвилин і 8 секунд чистого часу. За всю історію НХЛ цей матч займає 24-е місце за тривалістю.

Найбільш тривала зустріч в історії фіналів Кубка Стенлі тривала 115 хвилин і 13 секунд. Це був стартовий матч серії 1990 року між "Едмонтоном" і "Бостоном" (3:2 3ОТ).

"Чикаго" - фаворит серії, однак перший матч показав, що просто "Чорним яструбам" не буде. "Бостон" налаштований на серйозний бій.