"Наша Україна" затвердила кандидатів у депутати за списками і одномандатних округах (фото)

Вівторок 31 липня 2012 17:59
Автор: RBC.UA
Виборчий список "Нашої України" очолили Віктор Ющенко (НУ), Юрій Костенко (УНП), Олексій Івченко, Ірина Ванникова (НУ) і Сергій Бондарчук (НУ), передає кореспондент РБК-Україна.

Виборчий список "Нашої України" очолили Віктор Ющенко (НУ), Юрій Костенко (УНП), Олексій Івченко, Ірина Ванникова (НУ) і Сергій Бондарчук (НУ), передає кореспондент РБК-Україна.

Віктор Ющенко - третій Президент України (з 2005 по 2010 р.).

Юрій Костенко - голова Української народної партії. Костенко два рази посідав пост міністра охорони природного середовища, також він був членом ради СБУ та інших органів державної безпеки. Кілька разів обирався до парламенту від НРУ, "Нашої Україна", "Нашої Україна - Народної самооборони".

Олексій Івченко - В 2005-2006 рр.. був головою правління НАК "Нафтогаз України".
Ірина Ванникова - З 1995 р. працювала ведучою перших незалежних телевізійних новин "Вікна" в неурядовій організації "Інтерньюз-Україна", програми новин "Вікна" на телеканалі СТБ, програми новин ТСН телеканалу 1 +1.

29 вересня 2006 р. призначена на посаду прес-секретаря Президента України Віктора Ющенка. Змінила на цій посаді Ірину Геращенко, яка стала прес-секретарем Ющенка ще задовго до його обрання главою держави. Залишила посаду разом з відходом з поста Ющенко в лютому 2010 р.

З партійного списку виключили екс-главу секретаріату "Нашої Україна" Віру Ульянченко, яка пішла із залу, де проходить з'їзд, відмовившись відповідати на запитання журналістів. Ющенко відзначив: "Це технічне питання, питання, яке відноситься до компетенції з'їзду, кого брати в список, а кого не брати. У нас було п'ять, можливо, рішень, які ініціювали або нововведення, або виведення тих кандидатур, які там були. Тому це питання відноситься до таких питань. Ну, вивели, і вивели - пішли далі. Це демократія". Пізніше, відповідаючи на питання журналістів, Ющенко зазначив, що він особисто не згоден з рішенням з'їзду, однак на такому рішенні наполягала більшість.

Також "Наша Україна" затвердила кандидатів в депутати по партійному списку та одномандатних округах. Очолив список Ющенко, до першої п'ятірки увійшли Костенко, Івченко та Ванникова. Завершує п'ятірку голова політради партії  Бондарчук. Далі йдуть Михайло Дорошенко, лідер КУН Степан Брацюнь, член УНП Ярослав Джоджик, "нашоукраїнці" Зіновій Шкутяк та Григорій Омельченко.

У перших тридцяти рядках списку - Олександр Клименко, Ярослав Ющенко, Валентина Руденко, Віктор Павлюк, Андрій Даведенко, Марія Олійник, Лілія Григорович.

Представляючи передвиборчий список, Ющенко наголосив, що завданням мінімум є провести до парламенту хоча б тридцять представників партії по загальнонаціональному виборчому округу та стільки ж - за мажоритарними округами.

XI з'їзд "Нашої України" затвердив також списки своїх кандидатів по одномандатних округах.

Варто зазначити, що вчора затвердили списки кандидатів у народні депутати Партія регіонів, КПУ і "Батьківщини". Сьогодні з'їзди провели "Єдиний центр" і Народна партія.

Парламентські вибори в Україні заплановано на 28 жовтня 2012 р.  Вони пройдуть за змішаною системою - за партійними списками і в мажоритарних округах. Прохідний бар'єр складає 5%, у виборах за списками можуть брати участь тільки політичні партії. 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся