Печерський райсуд обрав запобіжний захід для Є.Корнійчука - арешт на 2 місяці

Печерський районний суд обрав запобіжний захід для лідера "Української соціал-демократичної партії" Євгена Корнійчука арешт на 2 місяці.

Печерський районний суд обрав запобіжний захід для лідера "Української соціал-демократичної партії" Євгена Корнійчука арешт на 2 місяці. Про це РБК-Україна повідомила прес-служба УСДП.

За словами адвоката Є.Корнійчука Ігоря Фоміна, завтра він має намір оскаржити дане рішення в Апеляційному суді м. Києва.

Нагадаємо, 22 грудня Генеральна прокуратура України ГПУ порушила кримінальну справу щодо колишнього першого заступника міністра юстиції Є.Корнійчука. За даними прес-служби ГПУ, в його діях вбачають ознаки злочину, передбаченого ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України (перевищення службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки).

Після п'ятигодинного допиту Є.Корнійчук був затриманий і поміщений в Подільський ізолятор тимчасового утримання. Є.Корнійчук надавав свідчення у справі, пов'язаній з наданням послуг юрфірмою Magisters (колишня назва - «Магістр & Партнери») компанії «Нафтогаз України».

Є.Корнійчуку інкриминують той факт, що він, знаходячись на посаді першого заступника міністра юстиції, підписав лист, яким дозволив проведення конкурсу на юридичне обслуговування «Нафтогазу» у одного виконавця.

«Магістр & Партнери» співробітничала з НАК «Нафтогаз України» з 2002 р.
З квітня 2005 р. Є.Корнійчук є главою столичної організації Української соціал-демократичної партії (в кінці того ж року УСДП увійшла до Блоку Юлії Тимошенко). На виборах у ВР 2006 р. пройшов до парламенту за списком БЮТ. В кінці 2006 р. він очолив УСДП, після того, як колишній глава партії - тесть Корнійчука Василь Онопенко - став главою Верховного суду України. Перед обранням, Є.Корнійчук очолював фінансову практику фірми «Магістр & Партнери» (був старшим партнером, пізніше - позаштатним радником). Спеціалізувався на фінансовому праві і законодавстві з енергетики, нафти і газу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся