Парламентська коаліція тепер налічує 240 нардепів

Народний депутат від блоку "Наша Україна - Народна самооборона" Олександр Бобильов увійшов до складу коаліції "Стабільність і реформи" у Верховній Раді України. Про це в ході пленарного засідання повідомив спікер Володимир Литвин.

Народний депутат від блоку "Наша Україна - Народна самооборона" Олександр Бобильов увійшов до складу коаліції "Стабільність і реформи" у Верховній Раді України. Про це в ході пленарного засідання повідомив спікер Володимир Литвин. Таким чином, в коаліцію тепер входять 240 депутатів.

Нагадаємо, 30 березня ц.р. в коаліцію парламентських фракцій "Стабільність і реформи" у ВР увійшли депутат від НУ-НС Сергій Василенко та парламентарі від БЮТ Валентин Зубов і Олег Маліч.

Відзначимо, вчора голова КСУ Андрій Стрижак заявив, що Конституційний Суд України протягом місяця з відкриття провадження 12 березня 2010 р. винесе рішення у справі за поданням 68 нардепів щодо тлумачення ст.83 Конституції України (про легітимність формування коаліції в парламенті).

Нагадаємо, 11 березня ц.р. В.Литвин оголосив про формування коаліції "Стабільність і реформи". Коаліція була сформована на основі фракцій Партії регіонів, КПУ, Блоку Литвина та окремих народних депутатів.Тоді до коаліції увійшли 235 депутатів.

Днем раніше, 10 березня 2010 р., В.Янукович підписав закон "Про внесення зміни до закону України" Про регламент Верховної Ради України ". Він також вирішив звернутися до КСУ з проханням, як можна швидше розглянути питання і оприлюднити висновок про легітимність коаліції і уряду, які створюються в нових умовах. 9 березня ц.р. парламентом був прийнятий закон про зміни регламенту ВР, що дозволяє формування коаліції не тільки фракціями, але і окремими депутатами.

2 березня ц.р. В.Литвин оголосив про припинення діяльності коаліції парламентських фракцій у складі БЮТ, НУ-НС і Блоку Литвина. Як заявила після цього Ю.Тимошенко, коаліція зруйнована незаконно, а відповідальність за руйнування коаліції несуть «Наша Україна» і Блок Литвина.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся