Паралізована британка пробігла марафон в біонічному костюмі

Паралізована британка стала першою людиною, якій вдалося пробігти марафон в біонічному костюмі.

Паралізована британка стала першою людиною, якій вдалося пробігти марафон в біонічному костюмі, передає ВВС.

Клер Ломас фінішувала в Лондонському марафоні через 16 днів після того, як почала забіг разом з 36 іншими бігунами.

В результаті падіння з коня п'ять років тому у Ломас паралізована нижня половина тіла. Біонічний костюм дозволяє їй ходити, реагуючи на зміщення рівноваги її тулуба.

Нагадаємо, у вересні минулого року британець індійського походження Фауджа Сінгх, якому виповнилося 100 років, став найстаршим марафонцем світу. Він подолав дистанцію 42 км 195 м на змаганнях у Канаді. Cпортсмен, що живе в лондонському районі Ілфорд, пробіг марафон в Торонто за 8 годин 25 хвилин і 16 секунд. При цьому кращим результатом на марафонській дистанції зараз вважається час 2 години 3 хвилини і 38 секунд.