Від Медведєва втік кіт

Дмитро Медведєв Дмитро Медведєв
З резиденції Президента РФ Дмитра Медведєва Гірки-9, розташованої в Одинцовському районі Підмосков'я, втік домашній вихованець глави держави - кіт Дорофій. Про втечу улюбленця російського лідера 28 березня повідомили російські ЗМІ.

З резиденції Президента РФ Дмитра Медведєва Гірки-9, розташованої в Одинцовському районі Підмосков'я, втік домашній вихованець глави держави - кіт Дорофій. Про втечу улюбленця російського лідера 28 березня повідомили російські ЗМІ. В Успенському відділенні поліції Одинцовського району інформацію про розшук тварини не спростували, передає РСН.

Проте сам Президент у Twitter написав, що кіт нікуди не тікав. Втім, новина про зникнення вихованця Медведєва стала однією з найбільш популярних в соцмережах, увійшовши в десятку головних тим мікроблогів.

Дорофій - кіт породи невська маскарадна. Зараз йому вже більше 7 років. Кота особисто вибрала в розпліднику дружина Президента Світлана Медведєва. У розпліднику їй запропонували трьох кошенят, і Дорофей, пригрівшись, заснув у першої леді на руках.

У 2008 р. західні газети писали про поєдинок Дорофія з котом колишнього Президента СРСР Михайла Горбачова, який жив по сусідству з Медведєвим. За даними ЗМІ, перший кіт держави тоді зазнав поразки, і його довелося лікувати антибіотиками. Крім того, його довелося каструвати, щоб знизити агресивність тварини. Блогери жартували, що одного разу Дорофей потрапив у чорний список ФСО після того, як сильно подряпав Медведєва.

Невська маскарадна - виведений в Санкт-Петербурзі різновид сибірської кішки. Це тварина з довгою шерстю, колор-пойнтным забарвленням і яскраво-блакитним кольором очей. Морду таких кішок прикрашає темна "маска".

 

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top