Засновник Microsoft Пол Аллен важко хворий на рак

Вівторок 17 листопада 2009 14:51
Автор: RBC.UA
Один із засновників Microsoft і одна з найбагатших людей в світі Пол Аллен важко хворий на рак. Лікарі діагностували у нього лімфому, і в даний час він проходить курс хіміотерапії, передає Associated Press.

Один із засновників Microsoft і одна з найбагатших людей в світі Пол Аллен важко хворий на рак. Лікарі діагностували у нього лімфому, і в даний час він проходить курс хіміотерапії, передає Associated Press.

Хвороба була діагностована на початку листопада, йдеться в повідомленні, поширеному серед співробітників інвестиційної компанії Vulcan, що належить П.Аллену, та яку очолює сестра Пола Джоді.

П.Аллен страждає від дифузної В-крупнокліткової лімфоми. "Пол почуває себе добре і залишається оптимістом. Він продовжує працювати і не збирається міняти свою позицію в Vulcan", - заявила Дж.Аллен.

Більше 20 років тому у П.Аллена вже було виявлено онкологічне захворювання - лімфогранулематоз (хвороба Ходжкіна). П.Аллен пройшов декілька курсів променевої терапії, йому також пересадили кістковий мозок.

Через проблеми зі здоров'ям співзасновникові Microsoft довелося залишити компанію, проте він зберіг за собою частину акцій і місце в раді директорів. Покинувши Microsoft, П.Аллен зайнявся інвестуванням в технології, нерухомість, спорт та мистецтво, а також в ЗМІ. Йому належить декілька спортивних команд. П.Аллен також субсидував створення першого приватного космічного корабля SpaceShipOne, який витримав два успішних цивільних космічних запуски.

За останніми підрахунками, статок П.Аллена оцінюється в 11,5 млрд дол., що ставить його на 17-е місце серед найбагатших людей планети (дані Forbes на вересень 2009 р.).

Нагадаємо, Білл Гейтс і Пол Аллен заснували компанію Microsoft в 1975 р. За ці роки Microsoft перетворилася на світового лідера в області програмних рішень, а її засновники неодноразово потрапляли в список найбагатших людей в світі.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся