Опитування РБК-Україна: Третина респондентів через морози намагаються зайвий раз не виходити на вулицю

Майже третина учасників опитування на сайті РБК-Україна через морози та снігопади намагаються зайвий раз не виходити з дому, або офісу. Так на запитання "Чи відчули Ви наслідки сильних морозів і снігопадів?" відповіли 1 тис. 577 осіб (32% учасників опитування).

Майже третина учасників опитування на сайті РБК-Україна через морози та снігопади намагаються зайвий раз не виходити з дому, або офісу. Так на запитання "Чи відчули Ви наслідки сильних морозів і снігопадів?" відповіли 1 тис. 577 осіб (32% учасників опитування).

Не відчули ніяких наслідків 26% респондентів, або 1 тис. 287 осіб.

Спізнюються через пробки 11% учасників опитувань, або 549 осіб.

Стали виходити з дому на годину раніше звичайного 368 осіб, або 8% респондентів. Пересіли на громадський транспорт 7% наших читачів, який взяли участь в опитуванні (348 осіб).

Через морози і снігопади запізнилися через поломку поїзда 67 осіб (2%), в сніжний замет на автомобілі потрапили 136 осіб (3%), застрягли в аеропорту 55 осіб (2%). Скасувати поїздки довелося 5% респондентів (233 особи).

Нагадаємо, що потепління в Україні по всій території очікується з 26 грудня. Вже з 24 грудня в західних областях, а 25 грудня у більшості регіонів, за винятком сходу і північного сходу, почнеться істотне підвищення температури, яка вночі буде близькою до нуля, а денні температури вже пройдуть через нульову позначку в позитивну сторону.

Також варто нагадати, що станом на 21 грудня в Україні від переохолодження загинуло 83 людини. Найбільше людей від переохолодження померло в Київській, Сумській та Черкаській областях.

Прогноз погоди: в Україні місцями сніг та ожеледиця, температура від -15 до 0 градусів

Фахівці МОЗ застерігають українців від переохолоджень через холодною і сніжною погоди. Лікарі наполегливо просять громадян піклуватися про своє самопочуття. Щоб вберегтися від переохолодження, лікарі рекомендують одягатися багатошарово - кілька легких кофт замість однієї теплої - це попередить пітливість, яка на морозі небезпечна, з цих же міркувань одяг має бути повністю вільним.

Також медики нагадують, що під час морозів категорично не можна торкатися металу і бензину, вживати спиртне. При появі перших симптомів переохолодження - воскових плям та оніміння шкіри - необхідно якнайшвидше перейти до теплого приміщення. У разі обмороження слід негайно звернутися до лікаря. І не можна чіпати обморожені ділянки тіла. Ні в якому разі не можна зігрівати уражені тканини тіла гарячою водою або біля гарячих батарей, тому що це може призвести до значного поглиблення ураження.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top