Визначилися фіналісти Ліги Європи

Визначилися фіналісти розіграшу Ліги Європи. Ними стали англійський «Фулхем» та іспанський «Атлетіко».

«Атлетіко» грав на виїзді проти англійського «Ліверпуля». Англійці зі стартових хвилин міцно заволоділи ініціативою і створили чимало гольових моментів біля воріт суперника. І за хвилину до перерви точний удар Аквілані вивів команду Рафи Бенітеса вперед. Після перерви глядачі забитих голів не побачили, тому доля гри вирішувалася в овертаймі. На п'ятій хвилині екстра-тайму Йоссі Бенаюн забив другий гол у ворота «Атлетіко», вивівши, таким чином, "Ліверпуль" вперед за сумою двох зустрічей. Здавалося, англійці свого не впустять, однак чи не перша помилка в обороні призвела до того, що Дієго Форлан, залишившись наодинці з голкіпером, свій шанс використав. У результаті - перемога «Ліверпуля» з рахунком 2:1, проте за рахунок гола, забитого на виїзді, у фінал вийшов «Атлетіко».

У іншому матчі лондонський «Фулхем» приймав на своєму полі німецький «Гамбург». У середині першого тайму Петрич зі штрафного вивів гостей вперед, тим самим наблизивши свою команду до можливості зіграти у фіналі на рідному стадіоні. Проте англійці не збиралися здаватися і в другому таймі влаштували справжній штурм воріт «Гамбурга». На 60-й хвилині Девіс зрівняв рахунок, а через деякий час точний удар Гери подарував «Фулхему» путівку у фінал.

Таким чином, в головному матчі сезону зіграють іспанська «Атлетіко» та англійський «Фулхем». Фінал відбудеться 12 травня в Гамбурзі.