Олімпіада: українці нічим не відзначилися

Офіційний сайт Олімпіади в Турині (Італія) повідомляє в суботу про вельми скромні результати українських спортсменів.

Офіційний сайт Олімпіади в Турині (Італія) повідомляє в суботу про вельми скромні результати українських спортсменів. Український стрибун на лижах з трампліну Володимир Бощук посів 51 місце в стрибках з "великого трампліну". Володимир стрибнув на трампліні К-120 на 87 метрів. Для порівняння, лідер змагань японець Норіаки Касаї полетів на 126 метрів. Першого дня змагань, 11 лютого, 23-річний івано-франківец був 47-м в змаганнях на трампліні К-95. Боротьбу за нагороди завтра продовжать 35 кращих спортсменів. Жодного представника України поміж ними немає. Український гірськолижник Микола Ськрябін посів 56 місце в супергіганті. У лижній естафеті 4 по 5 км. українська команда у складі Валентини Шевченко, Вікторії Якимчук, Катерини Григоренко, Тетяни Завалій із результатом 56 хв. 36,3 сек. - на восьмому місці. На восьмому місці у гонці переслідування на 10 км і бронзова призерка ігор у Турині українка Лілія Єфремова, яка таким чином змогла увійти до десятки кращих атлеток цього виду змагань. Національний олімпійський комітет визначив 53 спортсмени для участі в 20- х Олімпійських зимових іграх, які відбуваються в Туріні (Італія) з 10 по 26 лютого. Олімпійська програма містить 15 видів спорту: біатлон, бобслей, лижне двоєборство, керлінг, фристайл, хокей, фігурне катання, ковзанярський спорт, стрибки на лижах з трампліну, гірськолижний спорт, лижні гонки, шорт-трек, скелетон, санний спорт, сноуборд. На Олімпіаді розігрується 84 комплекти медалей, за які змагаються 2,5 тис. спортсменів. На Олімпійських зимових іграх в Норвегії 1994 р. Україна здобула 2 медалі, в Японії 1998 р. - 1 медаль, в США 2002 р. - жодної медалі.