Олімпіада-2010: В.Шевченко посіла 9-е місце в змаганнях з лижних гонок

На Олімпійських іграх у Ванкувері відбулися перші змагання з лижних перегонів. У жіночих індивідуальних змаганнях на дистанції 10 кілометрів вільним стилем лідер української збірної з лижних гонок Валентина Шевченко показала дев'ятий результат. Про це повідомляє прес-служба НОК України.

Стартувавши 21-ою, В.Шевченко в підсумку програла 52,7 секунди переможниці змагань, якою стала шведка Шарлотта Калла. Ще три українки, які вийшли на старт першої лижної гонки в Вістлері, Катерина Григоренко, Марина Анцібор та Лада Нестеренко, зайняли 48, 53 і 56 місця відповідно.

Нагадаємо, раніше на Олімпійських іграх у Ванкувері були розіграні перші комплекти медалей у жіночому і чоловічому біатлоні. У спринті на 7,5 км українка Оксана Хвостенко посіла 11-е місце. У той же час у спринті на 10 км українець Андрій Дериземля посів 5-те місце.