Олег Блохін: У "Бордо" є перед нами перевага

Напередодні матчу 1/16 фіналу Ліги Європи "Бордо" - "Динамо" наставник київської команди Олег Блохін провів прес-конференцію.

Наскільки Браун Ідейе готовий зіграти проти "Бордо" і взагалі, розкажіть про кадрову ситуацію в команді?

Хворих немає. А щодо виходу на поле Ідейе, ми ще не вирішили.

Результат в Києві зобов'язує "Динамо" грати в атакуючий футбол?

Результат 1:1 більше на руку "Бордо". Наш суперник любить оборонну гру на контратаках. Будемо думати, до матчу ще є час. У першому таймі ігри "Бордо" з "Ліоном" команда добре пресингувала, це теж дає поживу для роздумів. Так само як і те, чому "Бордо" не вистачило на другий тайм.

Те, що поле "Шабан-Дельма" на три метри вужче, ніж на НСК "Олімпійський", якось враховується?

Я що, метроном? Ніч проведу без сну, буду приймати рішення. То чи розширювати поле, або ще щось інше (сміється)

Назвіть сильні і слабкі сторони "Бордо"?

Це дуже організована команда, добре діє в обороні. Є гравці, які створюють потенціал в атаці Обраньяк, Плашил, Сані. Можливо, їм не вистачає хорошого центрального нападника. Хороші крайні захисники і півзахисники, що створюють напругу на флангах. Але "Ліон" їм нічого не дозволив зробити на флангах, можливо, саме тому у "Бордо" виникли проблеми. Французи не звикли грати першим номером. У суперника також небезпечні стандартні положення.

Чому "Динамо" прибуло в Бордо на день раніше звичайного?

Погода в Києві інша. Ми поїхали, а почалися морози, сніг іде.

Ви сказали, що "Ліон" не дав "Бордо" показати себе на флангах. "Динамо" прийме це до відома?

Якщо порахувати, за статистикою в першій грі у нас була 31 флангова передача. А як будемо грати, невідомо. У "Бордо" є перед нами перевага - рахунок першої зустрічі 1:1.