Олег Блохін: Перед матчем 10 гравців отруїлося, Тимощук - під капельницею

Після товариського поєдинку проти Туреччини, в якому українці поступилися - 0:2, Олег Блохін повідомив, що одразу десятеро його підопічних напередодні отруїлися.

"Почну з того, що ми недорахувалися напередодні цього матчу одразу десятьох виконавців. Тож зрозуміло, що відчувалися труднощі зі складом. З іншого боку, ми отримали змогу перевірити у справі інших футболістів. У першому таймі наша команда, вважаю, поступилася не за грою. А от після перерви ми не використали дуже багато гольових моментів - підвела реалізація.

Однак найголовніше не рахунок, а те, що одні показали пристойний рівень гри, решта ж до нього не дотягувала. А взагалі робити якісь глобальні висновки складно, коли не можеш розраховувати одразу на таку кількість виконавців. Я не знаю причин отруєння. Однак у моїй практиці таке трапляється вперше, щоб одразу занедужало стільки підопічних. Тимощук досі під капельницею, такщо це вже не смішно.

Водночас хочу привітати Туреччину з перемогою. Наш суперник грав задля свого задоволення, особливих завдань перед ним не стояло. Гадаю, глядачам другий тайм сподобався більше, аніж перший.

Звісно, я вже бачу варіант оптимального складу. Хоча сумніви по двом-трьом позиціям ще присутні. Водночас можу вас запевнити, що 11 червня ви побачите зовсім іншу команду, аніж сьогодні. Я в цьому переконаний!"