ua en ru

Олег Блохін: Необхідно подивитися нових гравців

Автор: RBC.UA
Перед матчем збірних України і Чехією наставник українців Олег Блохін міркував на тему відходу Шевченка і Вороніна, нарікав на маленьку кількість часу для підготовки до матчу і просив не згадувати ту гру з Чехією, коли наші хлопці програли 4:0.

Перед матчем збірних України і Чехією наставник українців Олег Блохін міркував на тему відходу Шевченка і Вороніна, нарікав на маленьку кількість часу для підготовки до матчу і просив не згадувати ту гру з Чехією, коли наші хлопці програли 4:0.

"Важко сказати, яка кадрова ситуація. Начебто все хлопці приїхали в нормальному стані. Проблема в тому, що підготувати команду за півдня просто неможливо, це нонсенс. Але нічого страшного, всі здорові, так що кадрових проблем поки що немає. Головне - команду, нарешті, побачити

Дайте нам хоча б провести тренування. В останні дні ми займалися візами на матч з Англією, після чого летіли у Львів. Є дрібні проблеми, деякі хлопці втомлені - адже багато хто з них брав участь в матчах за свої клуби в минулі вихідні, і змушені будуть грати через два дні на третій.

Потрібно ще й психологічний стан футболістів оцінити. Я б із задоволенням назвав стартовий склад на завтрашній матч, але поки сам не знаю, хто буде грати.

Не думаю, що треба відштовхуватися від торічної гри з чехами (0:4). Це був теж товариський поєдинок, він проходив у рамках нашої підготовки до Євро-2012, ми переглядали в справі багатьох футболістів. А завтра буде зовсім інша гра. Порівняно з тим матчем, багато гравців зараз навіть не перебувають у складі нашої збірної.

Шевченко і Воронін прийняли рішення, і його треба прийняти. Я розмовляв з ними - їх рішення завершити кар'єру в збірній України остаточне. Що поробиш, так відбувається в спорті, хочеш чи ні...

У нас багато перспективної молоді, але потім хлопці зникають... Не ростуть, мабуть. Що не дано їм природою.

Вважаю, що говорити про стабільність можна тільки після того, як людина зіграє на одному рівні хоча б 10 матчів. Ось тоді і будемо розмовляти. Поки ж Девіч адаптується у своїй новій команді. Мене більше турбує, що половина збірників сидить на лавці запасних, і грає від випадку до випадку.

І друге, що важливо - побачити завтра, як хлопці зіграють після Євро, наскільки вони готові в психологічному плані. Необхідно, щоб вони, як мінімум, показали рівень не нижче того, який був на Євро-2012. Ось у цьому головна заковика. А не в тому, хто гірше, а хто краще.

Але в той же час необхідно завтра подивитися у справі нових гравців. Однак у будь-якому випадку, за гарні очі в мене ніхто не грає. Все треба доводити на футбольному полі. Або грає, або ні.

Думаю, завтра будуть якісь експерименти, але певний кістяк на поле вийде. Але взагалі, рано про щось предметноме говорити за місяць, який відділяє нас від матчів ЧС-2014 з Англією - за цей час все може статися. Ви ж пам'ятаєте, які у нас відбулися кадрові проблеми безпосередньо перед Євро. Так що нічого передбачати я зараз не можу.

Але виходячи з того, що Шевченко і Воронін залишили збірну, щось доведеться міняти. А якщо ще хтось, не дай Бог, випаде, то треба буде думати, ким замінити вибулих з ладу хлопців".

Нагадаємо, що товариський матч збірних України і Чехії пройде 15 серпня у Львові на "Арені-Львів". Початок поєдинку о 21:00.