Оксана Хожай: Померла відома українська співачка (фото, відео)

Померла відома українська співачка, актриса, поет, композитор Оксана Хожай. Смерть наступила сьогодні близько 15:00.

Померла відома українська співачка, актриса, поет, композитор Оксана Хожай (на фото), повідомляє ТСН. Смерть наступила сьогодні близько 15:00.

"Дорогі друзі, на жаль, нашої Оксани більше немає. Дві години тому її не стало", - повідомила подруга Хожай Раїса Шматько.
Як відомо, Оксана Хожай останнім часом дуже сильно хворіла. 12 березня співачці зробили термінову операцію через розрив кишки. Після операції вона не приходила в свідомість півдоби.

На момент смерті їй було 48 років.

Співачка народилася у 1965 р. в Києві. Музичну освіту здобула у Київській середній спеціалізованій школі-інтернаті ім. М. Лисенка для особливо обдарованих дітей при Київській консерваторії. Після школи поступила в Театральний інститут ім. Карпенка-Карого на акторське відділення. Вже в студентські роки була ведучою і брала активну участь в телевізійному конкурсі "Несподіваний дощ". Не один раз була запрошена на музичну телепрограму "Ранкова пошта".

Читайте також: Помер Клайв Берр - екс-барабанщик Iron Maiden і легенда хеві-металу (фото, відео)

Оксана була єдиною представницею від України в професійній французькій трупі світового кабаре "Мулен Руж". Співала у супроводі оркестру в Угорщині, Німеччині, Австрії і Болгарії. У 1988 році записала з поп-групою "Візит" обробку народної пісні "Калина", в 1992 році - сингл "Сніжна людина". У 1993 році співачкою був випущений альбом "Пантера", в 1995 році - альбом "Дощ", що супроводжується однойменним кращим кліпом 1995 року, вперше - в чорно-білому стилі. Літом 1997 року фірма Western Thunder розтиражувала альбом на касеті: вихід альбому супроводжувався прем'єрою відеокліпу "Ту-ру-ру", що став першим в Україні кліпом з елементами комп'ютерної графіки.

З літа 1999 року співпрацювала з Київським державним музично-драматичним циганським театром "Романс" Ігоря Крикунова. У грудні того ж року пройшла прем'єра спектаклю "Цигани", де Оксана виконала головну роль.

Читайте також: Помер Пітер Бенкс - перший гітарист Yes і "архітектор прог-року" (фото, відео)

У лютому 2000 року почала співпрацю з продюсером, співаком і композитором Олександром Чукаленком ("Барон", Music Step). У парі з продюсером (лейбл J.R.С.) випустила перший компакт-диск "Холодний світанок".

За допомогу добродійним організаціям була нагороджена Орденом святого Станіслава 5 ступенів, була Кавалерственою дамою Ордену.

У 2008 році Оксана Хожай перемогла в українській версії телешоу "Звана вечеря". У 2008 і 2010 роках її сингл "Мовчати" увійшов до топ-20 хіт-параду, що проводиться українським музичним порталом "Я - зірка" спільно з радіостанцією "MusicРадіо". Останніми роками співачка творчістю не займалася, оскільки її здолала рідкісна хвороба - синдром Шегрену.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Теги: Київ
On Top