ru ua

Образа на поїзд буде коштувати росіянину майже 5 тис. дол.

Автор: RBC.UA
35-річний житель Тверської області РФ Михайло Самарцев в січні 2010 р. кинув шматок льоду в швидкісний поїзд "Сапсан", який курсує між російськими столицями зі швидкістю  до 250 км/год, повідомляє ВВС. Йому пред'явлено позов про відшкодування збитків на 100 тис. руб. - за розбите скло "Сапсана".

35-річний житель Тверської області РФ Михайло Самарцев в січні 2010 р. кинув шматок льоду в швидкісний поїзд "Сапсан", який курсує між російськими столицями зі швидкістю до 250 км/год, повідомляє ВВС. Йому пред'явлено позов про відшкодування збитків на 100 тис. руб. - за розбите скло "Сапсана".

За свідченням обвинуваченого, він хотів "помститися за образу", яку раніше йому завдав поїзд. Напередодні М.Самарцев йшов уздовж залізничного полотна, а "Сапсан" мчав на величезній швидкості і збив його з ніг повітряною хвилею.

Крім відшкодування шкоди, меснику загрожує штраф в 40 тис. руб. - за "замах на транспортний засіб".

За даними правоохоронних органів, це - не поодинокий випадок "замаху" на "Сапсан". За час експлуатації швидкісного поїзда з грудня 2009 р. тільки офіційно було зареєстровано дев'ять подібних подій у Тверській і Новгородській областях.

У вікна поїзда кидали і помідори, і шматки льоду, і каміння. А на шляху локомотива, як заявив глава РЖД Володимир Якунін, ставили "величезні снігові баби", через що машиністи "Сапсана" екстрено гальмували.

Крім М.Самарцева, інших нападників на елітний потяг поки не знайшли. Але самі "замахи", на думку влади Тверської, Новгородської і Ленінградської областей, можуть продовжитися.