Обсяг промвиробництва в зоні євро в квітні 2010 р. підвищився на 0,8%

Обсяг промислового виробництва в зоні обігу єдиної європейської валюти (євро) в квітні 2010 р. в порівнянні з попереднім місяцем підвищився на 0,8%. Такі дані опублікувало сьогодні в своїй доповіді європейське статистичне агентство Eurostat.

Обсяг промислового виробництва в зоні обігу єдиної європейської валюти (євро) в квітні 2010 р. в порівнянні з попереднім місяцем підвищився на 0,8%. Такі дані опублікувало сьогодні в своїй доповіді європейське статистичне агентство Eurostat, передає РБК.

Аналітики очікували зростання цього показника на 0,5% в місячному численні.

У річному численні обсяг промислового виробництва в зоні євро в квітні 2010 р. виріс на 9,5%.

Згідно з переглянутими даними, в березні 2010 р. обсяг промвиробництва в зоні євро підвищився на 1,5% в місячному численні (раніше повідомлялося про зростання на 1,3%).

У 27 країнах - членах Європейського союзу обсяг промвиробництва в квітні 2010 р. в місячному численні знизився на 0,5%, а в річному - на 7,8%.

Нагадаємо, економіка єврозони виросла в IV кварталі минулого року всього на 0,1%, тоді як аналітики прогнозували зростання цього показника як мінімум на 0,3%. По відношенню до IV кварталу 2008 р. падіння ВВП зони євро склало 2,1%.

У 27 державах - членах Євросоюзу зростання економіки в квартальному вирахуванні за підсумками минулого кварталу склало також 0,1%, а в порівнянні з IV кварталом 2008 р. ВВП знизився на 2,3%.

Досить розчарували і дані за обсягом промислового виробництва зони євро. У грудні минулого року цей показник знизився в порівнянні з попереднім місяцем на 1,7%, тоді як аналітики чекали зростання промвиробництва на 0,2% в місячному численні.
При цьому, згідно з переглянутими даними, в листопаді минулого року обсяг промвиробництва знизився на 1,4% в місячному численні. У річному численні обсяг промвиробництва в зоні євро в грудні знизився на 5%.

Тим часом учасники ринку сходяться на думці, що відновлення економіки зони євро буде дуже повільним. Масла у вогонь підливає і високий рівень безробіття. Так, за підсумками грудня минулого року рівень безробіття в зоні євро виріс до 10%, що стало максимумом за останні 11,5 років.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся