ru ua

Новим послом України в Канаді став дипломат Вадим Пристайко

Автор: RBC.UA
Президент України Віктор Янукович своїм указом №630/2012 призначив Вадима Пристайка надзвичайним і повноважним послом України в Канаді. Про це повідомляє офіційний веб-сайт Президента. Зазначимо, що посада посла України в Канаді була вакантною майже півтора року.

Президент України Віктор Янукович своїм указом №630/2012 призначив Вадима Пристайка надзвичайним і повноважним послом України в Канаді. Про це повідомляє офіційний веб-сайт Президента.

Читайте також: Підсумки виборів-2012: Канадські спостерігачі констатують регрес демократії в Україні

Відомо, що Пристайко до призначення на новий пост був радником-посланником і заступником голови місії при посольстві України у Сполучених Штатах Америки, а раніше працював заступником директора департаменту НАТО Міністерства закордонних справ України.

Зазначимо, що посада посла України в Канаді була вакантною майже півтора року. Попередній український посол Ігор Осташ (балотувався як самовисуванець на парламентських виборах-2012 по одномандатному виборчому округу №126) був звільнений 16 червня 2011 р. На посаді посла Осташ пропрацював майже п'ять років, з 11 вересня 2006 р.

Читайте також: Канада виділила близько 9 млн дол. офіційним спостерігачам на парламентських виборах в Україні

Додамо також, що Канада 2 грудня 1991 р. стала першою західною країною, яка визнала незалежність України. А вже 27 січня 1992 р. Канада встановила з Україною дипломатичні відносини.

Як повідомлялося, 1 листопада ц.р. Президент призначив послом України в Чеській Республіці Бориса Зайчука, які раніше обіймав посаду голови правління Пенсійного фонду України.

Зауважимо, що Зайчук з вересня 2009 по березень 2010 рр. був надзвичайним і повноважним послом України в Республіці Хорватія.