Нові обличчя Формули-1: Мальдонадо виграв першу гонку в кар'єрі

Переможцем 5-го етапу чемпіонату світу по автогонках "Формула-1" став Пастор Мальдонадо. Для венесуельського гонщика з команди "Уїльямс" цей успіх став першим в кар'єрі.

Також на п'єдестал пошани піднялися Фернандо Алонсо з "Феррарі" і Кимі Райкконен з команди "Лотус". При цьому варто відзначити і 4-е місце Ромена Грожана, який змінив в "Лотусе" Віталія Петрова, і, крім того, йому удалося показати кращий круг.

Що стосується переможця кваліфікації Люіса Хемілтона, то він за рішенням організаторів був виключений з фінішного протоколу суботніх стартів унаслідок порушення правил і стартував в основній гонці останнім. Проте це не перешкодило йому прийти на фініш 8-м.