Нова супутниця Володимира Кличка (Фото)

Поки Володимир Кличко продовжує підготовку до бою з Жаном-Марком Мормеком в США (нагадаємо, незабаром Вова приєднається до старшого брата в австрійському Гоїнгу) і в перервах не втрачає можливості розважитися, пише фан-сайт українського боксера.
Днями чемпіон світу в суперважкій вазі за версіями IBF/WBA/WBO/The Ring відвідав баскетбольний матч між "Майамі Хіт" і "Лос-Анджелес Лейкерс". Так не сам, а з чарівною супутницею.
Присутність Вови на трибунах принесла господарям удачу (не дарма їх маскот Барні підбігав до українського чемпіону під час матчу).
"Маямі Хіт" впродовж всього матчу впевнено контролював гру і, у підсумку, здобуло впевнену перемогу над "Лос-Анджелес Лейкерс" з рахунком 98:87.

Також, пишуть про інтерес Володимира до іншої дівчини - "Віце-міс Всесвіт" українки Олесі Стефанко. На перший погляд, Олеся - не до смаку Володимира. Висока, довгонога... Але смаки для того й існують, щоб їх міняти. У Києві Володимир і Олеся неодноразово зустрічалися на різних заходах - занадто часто, щоб журналісти не зробили з цього однозначних висновків.
Ну і, звичайно, Олеся варта того, щоб поступитися поглядами на жінок, що склалися у чемпіона !