Нордшелланд-Шахтар: Стінограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів

Завдяки трьом голам Адріано і дублю Вілліана донецький "Шахтар" впевнено виграв у Данії у "Нордшедлланда". Ця перемога принесла "гірникам" достроковий вихід в плей-офф Ліги Чемпіонів. Вітаємо, Донецьк!

20 листопада, 21:45
Копенгаген, "Паркен"
Нордшелланд - Шахтар, 2:5
Голи:
Норстанн, 24, Лоренцен, 29 - Адріано, 26, 53, 81, Вілліан, 44, 51
Нордшелланд: Хансен, Окоре, Мтіліга, Паркхерст, Руньє, Пеклі, Стокхольм, Крістенсен, Лорецен, Норстранн, Джон
Шахтар: Пятов, Кучер, Рац, Ракицький, Степаненко, Фернандіньо, Вілліан, Тейшейра, Срна, Мхітарян, Адріано

Трансляція на ТРК "Україна"

Все! "Челсі" програв в Турині. "Шахтар", вигравши, виходить в 1/8 Ліги Чемпіонів. Ось це клас! Вітаємо, "гірники". Радуйся, Донецьк!

Нордшелланд-Шахтар: Стінограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів90 хв. Кучер пішов розбиратися з Кристиансену. Обидва футболісти "дорозмовлялися" до "гірчичників".

88 хв. На класі грають "гірники". І захищаються, і атакують. Без шансів для данців.

Нордшелланд-Шахтар: Стінограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів84 хв. На тлі голу непомітно пройшли заміни у обох команд. Айнаоглу замінив Джона у "Нордщелланда", а Едуардо змінив Адриано.

Нордшелланд-Шахтар: Стінограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів81 хв. Адріано робить хет-трік!!! Дуглас Коста головою на дальній штанзі переправив у центр штрафного м'яч після подачі з лівого флангу. Луіс Адріано, у якого виявився м'яч, прийняв м'яч, розвернувся і з метра пробив Хансена.

Нордшелланд-Шахтар: Стінограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів78 хв. А ось і перша "шахтеровська" заміна. Тейшейра відправився відпочивати - вийшов Дуглас Коста.

Нордшелланд-Шахтар: Стінограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів75 хв. Норстранна зняли тренери "Норшелланда". Вийшов серб Маріо Тичинович. Також форвард.

71 хв. Ось це момент біля воріт Пятова! Норстранн віддав пас у центр штрафної на Лоренцена. Той з декількох метрів від ворота відправив м'яч на кілька метрів вище.

Нордшелланд-Шахтар: Стінограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів67 хв. Адріано підштовхнув ліктем Стокхольма. Жовта картка бразильцеві і "дика" радість датським уболівальникам.

66 хв. Рац вирішив віддати пас на власних центральних захисників. Але там виявився Норстранн, який віддав назад Джону, той відправив м'яч на фланг, звідки пішла подача в центр штрафної. А там, той же, Норстранн спробував пробити головою.

Нордшелланд-Шахтар: Стінограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів65 хв. Аду грубо зіграв проти Фернандіньо в центрі поля. Жовта картка ганцю.

62 хв. Адріано і Мхітарян спробували в стилі "Барси" удвох, коротким пасом, пройти оборону "Нордшелланда". Не вийшло.

Нордшелланд-Шахтар: Стінограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів59 хв. Увага! Замість Крістенсена вийшов Крістіансен.

57 хв. Намагаються відповісти чимось данці. Але "Шахтар" у другому таймі грає набагато якісніше. І надійніше.

Нордшелланд-Шахтар: Стінограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів53 хв. Четвертий гол у ворота данців. Вілліан пробіг з м'ячем уздовж лінії штрафної, запустив по флангу Тейшейру, той прострілив на лінію воріт, звідки Адріано "вбив" м'яч в сітку

Нордшелланд-Шахтар: Стінограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів51 хв. Знову Вілліан!!! Ось це голяка! Бразилець змістився з лівого флангу в центр і хльостко пробив в дальній кут воріт Хансена. М'яч перелетів через голкіпера і опустився в дальньому кутку.

50 хв. Мхітарян втік на побачення з Хансеном. Добре пробив вірменин, але і воротар класно зіграв.

48 хв. Данці відпочили 15 хвилин і знову понеслися до воріт "Шахтаря". Також, як в першому таймі, грають вони яскраво, швидко і з натиском.

Другий тайм на "Паркені" в Копенгагені. Чекаємо продовження "бенкету".

Завершився перший тайм сьогоднішнього матчу. Відпочиваємо.

45+2 хв. Продовжує атакувати "Шахтар". Фернандіньо раз за разом проривається по флангу в штрафну і прострілює. Потрібно щось з лівими захисниками робити данцям.

Нордшелланд-Шахтар: Стінограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів44 хв. ВИЛЛІАААН!!! Абсолютно заслужений гол "гірників". Завелися донеччани і це дало результат. Фернандіньо показав трьом-чотирьом датським захисникам свою техніку, увійшов до штрафної і прострілив. Мхітарян спробував пробити, але м'яч влучив у захисника. Але відскочив до Вілліана, який точно відправив м'яч за спину Хансену.

40 хв. Фернандіньо виконав гарний простріл з правого флангу. М'яч опинився на дальній штанзі у Вілліана, який також виконав простріл. Цього разу, на Мхітаряна, який пробив у ближній кут. Але нога захисника підкоригувала напрямок м'яча, і той покотився за лінію воріт.

37 хв. Уболівальники просто шаленіють. Будь-який дотик м'яч гравцями з Донецька зустрічається таким свистом, що складно щось чути. І все це наслідки голи Адріано.

33 хв. Дуже академічно виглядає "Шахтар". Без швидкості і фантазії грають підопічні Луческу. Таким чином, у такого "Нордшелланда", заведеного і розкутого, ніяк не виграти.

Нордшелланд-Шахтар: Стінограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів29 хв. Справедливість? Напевно! Другий гол у воротах Пятова. Знову лівий фланг виявився результативним для "Нордшелланда". Після передачі з лінії штрафної, Лоренцен прийняв м'яч, розвернувся і точно пробив під поперечиною, від якої м'яч затріпотів у сітці воріт.

Нордшелланд-Шахтар: Стінограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів26 хв. Адріано забиває гол. Бразилець реалізував вихід один на один з Хансеном, обігравши того на лінії штрафної і відправивши м'яч у порожні ворота. Проблема в тому, що Луїс вийшов один на один після того, як Вілліан вибив м'яч після того, як суддя зупинив гру. За правилами - все нормально.Но ось, з точки зору чесної гри, - не дуже...

Нордшелланд-Шахтар: Стінограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів24 хв. А ось і гол у ворота "Шахтаря". Норстранн спокійно вибіг із-за спин захисників донеччан і спокійно переправив м'яч в один дотик після подачі з флангу.

22 хв. Класно виглядають данці. Видно, що хлопцям втрачати нічого. Грають розкуто, швидко, яскраво. Не бояться робити фінти, які, найчастіше, проходять.

19 хв. Пятов вступив у гру. Руньє з центру штрафної пробив головою після подачі кутового. Добре пробив хорват. Але і Пятов - молодець.

15 хв. Раца вивели по лівому краю штрафного, румун прострілив на дальню штангу, прямо на ногу Мхітаряну, якому залишалося тільки підставити ногу. Але у вірменина це не вийшло. Дуже мимо воріт.

12 хв. Лоренсен виконав гарну передачу зовнішньою стороною стопи на Джона, який був один напроти ворот. Але донецькі захисники встигли відібрати м'яч у форварда.

9 хв. Адріано міг виходити один на один. Але воротар "Нордшелланда" Хансен першим встиг зіграти головою за межами штрафного. Подачу на бразильця виконав Фернандіньо.

6 хв. А ось і "Шахтар" заграв. Забрали м'яч у свої ноги "гірники". До небезпеки справа не дійшла, але спроби ударів були.

3 хв. Активно почали господарі. По лівому флангу пройшла атака данців. Але подача була заблокована захисниками і кутовий заробили сіверяни.

Стартував матч "Шахтаря". Вперед, "гірники"!

Добрий вечір, дорогі вболівальники. РБК-Україна починає онлайн трансляцію матчу Ліги Чемпіонів "Нордшелланд" - "Шахтар".