НКРЕ збільшила ліцензійний обсяг постачань природного газу для ДК "Газ Україна" до 23,5 млрд куб м на 2011 г

Четвер 17 лютого 2011 13:22
Автор: RBC.UA
Національна комісія по регулювання електроенергетики збільшила заявлений річний обсяг постачань природного газу за нерегульованим тарифом для ДК "Газ Україна", який належить НАК "Нафтогаз" з 13,5 до 23,5 млрд куб м на 2011 г.

Національна комісія по регулювання електроенергетики (НКРЕ) збільшила заявлений річний обсяг постачань природного газу за нерегульованим тарифом для ДК "Газ Україна", який належить НАК "Нафтогаз" з 13,5 до 23,5 млрд куб м на 2011 г. Таке рішення було прийняте на засіданні НКРЕ, передає кореспондент РБК-Україна.

НКРЕ прийняла рішення за зверненням компанії на виконання відповідного рішення Кабміну.

Нагадаємо, 14 січня 2010 р. НКРЕ понизила НАК "Нафтогаз України" річний об'єм постачання природного газу за нерегульованим тарифом на 2 млрд куб. м - до 3,4 млрд куб. м. За словами представника НАК "Нафтогаз Україна" Сергія Волоша, компанія раніше не постачала таких об'ємів за нерегульованим тарифом, а рівень постачань коливався в межах 3-3,3 млрд куб. м. Як відзначив

«Газ України» - дочірня компанія НАК «Нафтогаз Україна», створена наприкінці 2000 р. за рішення спостережної ради «Нафтогаз України» шляхом реорганізації та об'єднання дочірньої компанії «Торговий дім «Газ України» і головного управління «Головпобутгаз» ДК «Укртрансгаз» НАК «Нафтогаз України». «Нафтогаз України» є провідним підприємством паливно-енергетичного комплексу, однією з найбільших компаній України. Чистий прибуток компанії в 2009 р. скоротився відносно 2008 р. на 79,5% - до 287,5 млн дол.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся