ua en ru

Nissan відкликає більше 600 тис. автомобілів в США і Африці

Nissan відкликає більше 600 тис. автомобілів в США і Африці Nissan
Автор: RBC.UA
Японський автовиробник Nissan відкликає більше 600 тис. автомобілів в Північній і Південній Америках і в Африці.

Японський автовиробник Nissan відкликає більше 600 тис. автомобілів в Північній і Південній Америках і в Африці. Причиною для цього рішення стали виявлені технічні несправності, передає РБК з посиланням на Assoсiated Press.

У число відкликаних машин потраплять 303 тис. пікапів Frontier і 283 тис. спортивних автомобілів Xterra. На машинах цих марок виявлені несправності рульової колонки, яка може привести до передчасного зносу деталей рульового механізму і порушення в роботі рульового механізму.

Nissan також відкликає 18,5 тис. седанів марки Sentra через несправність системи підключення акумулятора. Повідомляється, що ремонт відкликаних авто японський автовиробник здійснить за свій рахунок.

Крім того, автовиробники General Motors (GM) і Chrysler повідомили про відгук крупних партій автомобілів в США через різні технічні проблеми.

Зокрема, GM відкличе близько 14 тис. машин Cadillac DTS і Buick Lucerne, обладнаних двигунами V8 через проблеми з рульовим управлінням. Chrysler вимушений відкликати з обігу 16 тис. автомобілів Jeep Liberty SUV 2008 р. через порушення в роботі обмивання лобового скла. Обидві компанії відзначили, що поки що в США не було зареєстровано жодного випадку ДТП з цими машинами, які б були викликані вказаними технічними проблемами.

Нагадаємо, в кінці жовтня Nissan Motor Co. повідомив про те, що відкличе 2,14 млн автомобілів по всьому світу з метою усунення неполадок в системі запалення двигунів. Сервісна кампанія охоплює автомобілі Nissan March (Micra - за межами Азії), Cube і ще з десяток інших моделей.

Як повідомлялося, найбільша кількість автомашин буде відкликана в Японії (835 тис.), а також в США і Канаді (в цілому 762 тис.).

Представник Nissan Тосітаке Іносіта уточнив, що компанія не отримувала повідомлень про інциденти, пов'язані з даним дефектом. Проте, Nissan допускає, що через потенційну несправність двигун може затихнути і у деяких випадках відмовлятися заводитися.

Машини, що підлягають відгуку, були реалізовані в Китаї, Англії, Японії, Іспанії, на Тайвані і в Сполучених Штатах Америки. Вони були зібрані в період з 2003 р. по 2006 р.