НХЛ: "Чикаго" обіграв "Бостон" в четвертому матчі

Хокеїсти "Бостона" і "Чикаго" влаштували в четвертій зустрічі фіналу НХЛ справжню гольову феєрію, що завершився перемогою "яструбів".

Хокеїсти "Бостона" і "Чикаго" влаштували в четвертій зустрічі фіналу НХЛ справжню гольову феєрію, що завершився перемогою "яструбів", пише Eurosport.

"Бостон" - "Чикаго" - 5:6 (1:1, 2:3, 2:1, 0:1)

Взагалі у обох фіналістів гра в обороні поставлена ​​просто чудово: здорово грають воротарі. Але минулої ночі в Бостоні глядачі побачили яскраву атакуючу гру, в якій нарешті було забито велику кількість голів. Безумовно, суперники і в попередніх матчах демонстрували класну роботу в нападі, але, мабуть, вперше реалізація моментів була настільки високою.

"Блекхокс", поступалися в серії 1-2, справили важлива зміна у своїй грі - у цій зустрічі чикагці дуже здорово орали на чужому п'ятачку, що так здорово робили "ведмеді" у третьому матчі серії. До початку другого періоду гості вели в рахунку 3:1, і відразу дві шайби були закинуті завдяки створеній біля воріт Туккі Раска штовханині - після потужних клацань захисників з синьої лінії класно відпрацювали Джонатан Тейвз і Патрік Кейн. Мілан Лучич одну шайбу відіграв, але підопічні Джоела Кенневілль менше ніж через хвилину відновили статус-кво зусиллями Маркуса Крюгера - 4:2.

Хто прийшов на допомогу бостонців, який створив після цього відразу кілька вигідних можливостей для взяття воріт? Не хто інший, як майстер витягувати себе і партнерів з болота за волосся Патріс Бержерон! Герой серії з "Торонто" під завісу другого періоду виявився спритнішим за всіх на несподіваному відскоку, реалізувавши більшість, а на самому початку третьої 20-хвилинки після прекрасної передачі Яромира Ягра відзначився ще раз і зрівняв рахунок. Ось тут якраз нічого незвичайного немає - Бержерон постійно забиває найважливіші голи в потрібний момент.

На цьому, втім, лиха господарів льоду не закінчилися. При грі в нерівних складах моторошно помилився у власній зоні Лучич, подарувавши шайбу Кейну. Форвард "яструбів" викочувався один на один з Раском, і хокеїстам "Бостона" довелося порушувати правила. Підчистив за партнером Девід Крейчі, от тільки грати "Брюінс" належало втрьох проти п'ятьох суперників. Патрік Шарп сей огріх без покарання не залишив і знову вивів "Чикаго" вперед. Але бостонський характер в нинішньому плей-офф став візитною карткою клубу. Вже через 55 секунд після пропущеного гола Джонні Бойчак могутньо приклався з синьої лінії і прошив Корі Кроуфорда - 5:5. Є черговий овертайм!

У додатковий час результат битви вирішила наперед все та ж горезвісна гра на п'ятачку. Нападники "Блекхокс" здорово перекрили огляд варту воріт "Бостона", що дозволило Бренту Сібрук невідпорно вистрілити з синьої лінії. Гості святкували перемогу з рахунком 6:5 і зрівняли рахунок у серії - 2-2.