ru ua

Європейські аеропорти скасовують рейси через снігопади (відео)

Автор: RBC.UA
Рясні снігопади перешкодили тим, хто хотів скористатися послугами авіаперевізників в Західній Європі. В одному тільки Франкфурті-на-Майні скасовано більше 200 рейсів.

Рясні снігопади перешкодили тим, хто хотів скористатися послугами авіаперевізників в Західній Європі. В одному тільки Франкфурті-на-Майні скасовано більше 200 рейсів.

Як повідомили журналістам представники компанії Fraport, яка управляє найбільшим аеропортом Німеччини, скасування рейсів торкнулося практично всіх напрямів. Літаки, що отримали дозволи на виліт, літаки покидають Франкфурт із затримкою через обов'язкову процедуру з усунення обмерзання.

За даними метеорологів, Берлін також знаходиться під впливом циклону, проте про скасування рейсів інформації поки не надходило. У компанії-операторові берлінського авіавузла повідомляють лише про затримки рейсів у зв'язку з процедурою розчищення злітно-посадочних смуг від снігу.

Негода спричинила складнощі і у функціонуванні наземного транспорту. У федеральній землі Баден-Вюртемберг на південному заході ФРН були закриті дві ділянки на автобанах поряд з Карлсруе і Баден-Баденом.

Читайте також: Близький Схід засипало снігом

Що стосується аеропортів, то вони перестали працювати не тільки в Німеччині, але і в сусідній Франції, а в Парижі скуло льодом річку Сену. Сніг випав також у низці районів Великобританії, у тому числі і в Лондоні.

Так, снігопад у Лондоні призвів до скасування близько 20% рейсів в аеропорту "Хітроу". 20 січня ц.р. стало третім підряд днем, коли міжнародний аеропорт працює з сильним порушенням графіка. Разом з тим більшість пасажирів відмовилися покидати будівлю терміналу і розміщуються в залі очікування. Після подій грудня 2010 р., коли через сніг "Хітроу" опинився повністю заблокований, керівництво оператора аеропорту заявляло про багатомільйонні інвестиції в системи прибирання снігу зі злітно-посадочної смуги і забезпечення навігації повітряних судів.

Читайте також: У Єрусалимі через сильний снігопад закрили школи і дитсадки

Паризькі аеровокзали Шарля де Голля і Орлі скасували до 40% рейсів. У міжнародній повітряній гавані Брюсселя працює тільки одна злітна смуга. Снігоприбиральні машини не справляються з величезними заметами, повідомляє "Перший канал" російського ТБ.

Синоптики чекають поліпшення ситуації в найближчі декілька годин, хоча за іншими оцінках, точні терміни зміни погоди в кращу сторону невідомі.

Читайте також: У Швеції через погані погодні умови зіткнулися 100 машин, загинули три людини

Зазначимо, цієї зими не менше 24 осіб загинули в Європі в результаті снігопадів. Найбільша кількість жертв негоди припала на Швейцарію, де 11 осіб були похоронені під снігом в результаті сходу лавини. У декількох країнах - Хорватії, Сербії, Чорногорії і Боснії та Герцеговині - спостерігаються перебої з подачею електроенергії, серйозно ускладнений рух транспорту.