ru ua

Нельсон Мандела госпіталізований із захворюванням легенів (відео)

Автор: RBC.UA
Президент Південно-Африканської Республіки Джейкоб Зума закликав африканців і весь світ молитися за колишнього лідера ПАР Нельсона Манделу і його близьких. Зума також побажав 94-річному політикові швидкого одужання.

Президент Південно-Африканської Республіки Джейкоб Зума закликав африканців і весь світ молитися за колишнього лідера ПАР Нельсона Манделу (на фото) і його близьких. Зума також побажав 94-річному політикові швидкого одужання.

У заяві Адміністрації ЮАР говориться, що фахівці надають Манделі, госпіталізованому з рецидивом легеневої інфекції, найкращу медичну допомогу. "Ми повністю довіряємо команді лікарів і знаємо, що вони зроблять все можливе для забезпечення одужання", - підкреслив Зума.

Читайте також: Помер Президент Бангладеш Зіллур Рахман

Екс-Президент був госпіталізований в ніч на четвер, 28 березня. Нагадаємо, що в грудні 2012 р. протягом трьох тижнів Мандела лікувався в лікарні у Преторії від рецидиву легеневої хвороби, пізніше йому була зроблена операція з видалення каменів з жовчного міхура.

26 грудня 2012 р. екс-Президент ЮАР був виписаний з лікарні і продовжив лікування вдома в Йоханнесбурзі. Це був найбільш довгий термін його перебування в медичній установі з моменту звільнення з тюремного ув'язнення в 1990 р.

Читайте також: Помер Президент Венесуели Уго Чавес (фото, відео)

Мандела - перший чорношкірий Президент ПАР. Він керував державою в 1994-1999 рр. За активну боротьбу з режимом апартеїду він відсидів у в'язниці 27 років, де і підірвав здоров'я, перехворівши туберкульозом. За свою правозахисну діяльність в 1993 р. був удостоєний Нобелівської премії миру.