ua en ru

Невідомі підпалили яхту голови правління "Укрсоцбанку" Тимонькіна

Автор: RBC.UA
В яхт-клубі на Київському водосховищі в результаті навмисного підпалу згоріли дві яхти, ще одна постраждала від вогню. 30 березня з. р. близько 1:00 двоє невідомих зайшли на базу, оглушили 61-річного охоронця, зв'язали його, після чого підпалили дві яхти з однаковою назвою - "Катюша 2" (моделі Hanse38 і Hunter41). Одна з них належала голові правління "Укрсоцбанку" Борису Тимонькіну, інша - екс-президенту компанії ТНК-ВР Сергію Лізунову.

В яхт-клубі на Київському водосховищі в результаті навмисного підпалу згоріли дві яхти, ще одна постраждала від вогню. 30 березня з. р. близько 1:00 двоє невідомих зайшли на базу, оглушили 61-річного охоронця, зв'язали його, після чого підпалили дві яхти з однаковою назвою - "Катюша 2" (моделі Hanse38 і Hunter41). Одна з них належала голові правління "Укрсоцбанку" Борису Тимонькіну, інша - екс-президенту компанії ТНК-ВР Сергію Лізунову. Вітер перекинув полум'я і на третє судно, що належить голові правління компанії Smartline Станіславу Ткаченко (модель Hunter29). За цим фактом обласним ГУ МВС порушено кримінальну справу за ст. 194 Кримінального кодексу ("умисне знищення або пошкодження майна"), повідомив начальник прес-служби ГУ МВС у Київській області Микола Жукович.

Один з юристів, що представляє "Укрсоцбанк" в судах, припустив, що палії могли бути найняті представниками однієї з компаній, які активно ведуть з установою судові тяжби з приводу неповернених кредитів. "Шукали саме" Катюшу ". Яхти стояли зачохлені, але вони розрізали все чохли на носах, щоб побачити назву. Коли знайшли дві" Катюші ", то підпалили обидві", - пояснив юрист, пише "Комерсант-Україна".

Сам Тимонькін також дотримується цієї версії. "Ми виграли апеляцію і готуємося до слухань у Вищому господарському суді. Напередодні підпалу вони (представники корпорації, з якою судиться банк) начебто знову заявили про початок переговорів. Вони хотіли напаскудити в душу, і зробили це. Я на цій яхті виграв не одну гонку ", - сказав він.

Всі версії будуть відпрацьовуватися слідством. "Якщо потерпілі будуть співпрацювати з нами і нададуть всю необхідну інформацію, справу буде розкрито швидше", - зазначив Жукович.