Нафта дешевшає на торгах у Нью-Йорку

Ціна на нафту марки WTI знижується під час вечірніх торгів на тлі виходу негативної статистики в США, повідомляє ВВС.

Ціна на нафту марки WTI знижується під час вечірніх торгів на тлі виходу негативної статистики в США, повідомляє ВВС.

Дані опублікувало Міністерство праці США. У них говориться, що кількість американців, які звернулися за допомогою з безробіття, минулого тижня збільшилася на 5 тисяч.

Вартість жовтневих ф'ючерсів на американську легку нафту марки WTI на електронних торгах в Нью-Йорку станом на 17:42 за київським часом знизилася на 1,05 долара, або на 1,23% - до 84,11 долара за барель.

Ціна жовтневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent опустилася на 0,58 долара, або на 0,53% - до 109,57 долара за барель.

Нагадаємо, індикативна ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) сьогодні досягла свого тижневого максимуму - 109,88 дол./бар. Це її найвищий показник після 18 серпня ц.р.

Нафтова суміш BFOE вважається базовим сортом для визначення цін на нафту, представлену на ринках Європи і Середземномор'я. У тому числі від ціни BFOE розраховується ринкова вартість російської експортної нафти марки Urals, а щодо значення IPE Brent Index встановлюється остаточна ціна виконання угод з нафтовими ф'ючерсами Brent і Urals на московській біржі РТС.

Також росли ціни на нафтові ф'ючерси Light Sweet і Brent. Котирування нафти Brent сьогодні вранці вперше за шість торгових днів перевищили позначку 111 дол./бар., А котирування Light Sweet вперше за тиждень досягли значення 85,9 дол./бар.

Нафта на біржах сьогодні дорожчала, що частково зумовлено різким зниженням ціни золота напередодні. Обстановка на фондових майданчиках сьогодні досить стабільна, що також сприяє покупкам нафти. Проте глобальні інвестори як і раніше проявляють деяку обережність і утримуються від більш активних операцій з нафтовими ф'ючерсами. Поки остаточно неясно, чи буде монетарна влада США продовжувати програму "кількісного пом'якшення". Якщо буде схвалений третій етап цієї програми (QE-3), слід очікувати ослаблення курсу долара, зростання інфляції та підвищення цін на товарні активи, що біржові спекулянти будуть активно купувати в хедж.

Напередодні ціна нафти Brent вперше за тиждень встановилася вище за позначку 110 дол./бар., Підвищившись за день на 0,8% і склала 110,15 дол./бар. Тим часом офіційна ціна нафти WTI (Light Sweet) напередодні знизилася на 0,3% і склала 85,16 дол./бар. Нафта WTI трохи подешевшала через технічну корекцію. Її продажі почалися в кінці торгів після того, як котирування вперше за чотири торгові дні перевищили позначку 86,5 дол./бар.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top