ua en ru

НБУ визначив граничні межі розміру активів для окремих груп банків на 2011 р

Автор: RBC.UA
З метою здійснення порівняльного аналізу діяльності банків та розподілу наглядових функцій і обов'язків між центральним апаратом і територіальними управліннями Національного банку України Комісія НБУ визначила граничні межі розміру активів для окремих груп банків на 2011 р.

З метою здійснення порівняльного аналізу діяльності банків та розподілу наглядових функцій і обов'язків між центральним апаратом і територіальними управліннями Національного банку України Комісія НБУ визначила граничні межі розміру активів для окремих груп банків на 2011 р. Про це йдеться в повідомленні НБУ №868, текст якого має РБК-Україна.

Зокрема до групи І входять банки, активи яких більше 14 млрд грн; до групи II: активи - більше 4,5 млрд грн; до групи III: активи - більше 2 млрд грн; до групи IV: активи - менше 2 млрд грн.

Таким чином до І групи входять: "Приватбанк", "Укрексімбанк", "Ощадбанк", "Райффайзен банк Аваль", "УкрСиббанк", "Укрсоцбанк", "ВТБ банк", "Промінвестбанк", "Альфа-банк", "ОТР банк", "Надра", "Фінанси та Кредит", "Перший український міжнародний банк", "Брокбізнесбанк", "Форум", "Укргазбанк" та "Кредит промбанк".

Відзначимо, в 2010 р. комісія НБУ визначила наступні граничні межі розміру активів для окремих груп банків: група I : активи - більше 13 млрд грн; група II : активи - більше 4 млрд грн; група III : активи - більше 1,5 млрд грн; група IV: активи - менше 1,5 млрд грн. У групу I увійшли "Приватбанк", "Ощадбанк", "Укрексімбанк", "Райффайзен банк Аваль", "Укрсіббанк", "Укрсоцбанк", "Промінвестбанк", "ОТП Банк", "Альфа-банк", "ВТБ Банк", "Надра", "Родовід Банк", "Форум", "Перший український міжнародний банк", "Сведбанк", "Фінанси і Кредит", "Брокбізнесбанк", "Кредитпромбанк".