НБА: Сан-Антоніо вийшов вперед у фінальній серії

"Сперс" зуміли здобути складну перемогу в домашньому матчі проти "Хітс". Обидві команди "вийшли" за сотню, але більше очок на момент фінальної сирени виявилося у команди Сан-Антоніо.

Багато в чому, перемогу "Хітс" принесла перша чверть, яку вони виграли 33:19. Далі була більш рівна боротьба і в другій 10-хвилинці більш скромно, але виграли гості - 33:29. Третя і четверта чверті завершилися з рахунком 26:23, 27:29.

Трохи краще за своїх опонентів зіграли лідери Сан-Антоніо. Паркер, Жинобілі і Грін закинули 74 очки, в той час, як Уєйд, Джеймс Аллен і зуміли набрати на 4 очки менше.

Сан-Антоніо - Майамі- 114:104 (32:19, 29:33, 26:23, 27:29), рахунок у серії: 3-2 на користь Сан-Антоніо