NBA втратила найвищого баскетболіста

Понеділок 21 червня 2010 21:47
Автор: RBC.UA
Найвищий гравець Національної баскетбольної асоціації (NBA), 47-річний Мануте Бол із Судану, помер минулої суботи в американському штаті Віргінія. Гравець, зріст якого дорівнював 231 см, помер у клініці міста Шарлоттсвілль, де проходив лікування у зв'язку з серйозним захворюванням нирок і хворобою шкіри.

Найвищий гравець Національної баскетбольної асоціації (NBA), 47-річний Мануте Бол із Судану, помер минулої суботи в американському штаті Віргінія. Гравець, зріст якого дорівнював 231 см, помер у клініці міста Шарлоттсвілль, де проходив лікування у зв'язку з серйозним захворюванням нирок і хворобою шкіри, повідомляє РБК.

М.Бол був госпіталізований в середині травня, під час повернення з Судану в США. Спортсменові довелося лягти в лікарню через синдром Стівенса-Джонсона, який виражається в утворенні пухирів на слизовій оболонці порожнини рота, що завдають сильний біль і заважають людині їсти та говорити.

Баскетболістові довелось 11 днів провести практично без їжі і бесід з оточуючими. Передбачається, що ця шкірна недуга з'явилася у гравця через ліки, які М.Бол приймав в Африці для боротьби із захворюванням нирок.

Нагадаємо, М.Бол почав виступати в NBA в 1985р. Після закінчення спортивної кар'єри колишній баскетболіст тісно співпрацював з африканською благодійною організацією Sudan Sunrise.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся