Повені в Китаї: більше 130 загиблих, мільйони евакуйованих

Офіційний Пекін оприлюднив сьогодні нові дані про жертви повені, що триває на півдні країни. Удар стихії торкнувся території дев'яти провінцій.

Офіційний Пекін оприлюднив сьогодні нові дані про жертви повені, що триває на півдні країни. Удар стихії торкнувся території дев'яти провінцій, повідомляє РБК з посиланням на Associated Press.

Число загиблих вже досягло 132 чоловік, ще 86 людей вважаються зниклими без вести. У регіоні повністю зруйновані або частково пошкоджено близько 30 тис. будинків, близько 1,4 млн осіб були евакуйовані через сильні повені.

Повідомляється також про обвалення ряду об'єктів інфраструктури, зокрема мостів.

За попередніми підрахунками, збиток від паводку вже перевищив 2 млрд дол.

Нагадаємо, на початку цього місяця повідомлялося, що повінь і зсуви в китайській провінції Гуансі на півдні країни призвели до загибелі 51 людини. Повністю чи частково були зруйновані біля 11 тис. будинків, 200 тис. людей евакуйовані.

Відзначимо, проливні дощі, що охопили китайську провінцію Гуансі наприкінці травня, призвели до масштабних обвалів і затоплення цілих повітів району. У регіоні затоплено сільгоспугіддя й зерносховища. Роботу через стихію призупинили 75 підприємств приватного та державного секторів. Загинули 115 чоловік. З затоплених територій були евакуйовані приблизно 685 тис. чоловік. У загальній складності, постраждали більше 10 млн осіб у 13 провінціях, було зруйновано більше 80 тис. будинків. За підрахунками фахівців, збитки від повені склали 2,2 млрд дол.

Проливні дощі почалися в Китаї ще в кінці квітня 2010 р. і продовжуються аж до теперішнього часу. Не радують і прогнози синоптиків, вони обіцяють тривалі зливи ще приблизно на 10 днів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся